Lovac na Damu

HRVATSKE TOP LISTE

01.08.2018.

TOP_apsolutni TOP_žene
TOP_juniori TOP_juniorke
TOP_kadeti TOP_kadetkinje
Pretraživanje:

FIDE

H.Š.S.

H.Š.S. registrirani


Hrvatske šahovske lige
2017

2018
Razne šahovske veze
Albumi slika



Poduprite nas svojom donacijom!
Međunarodni šahovski festival Crikvenica
26.08. - 02.09.2018.

Garry Kasparov simultanka 26/08
Međunarodni šahovski kamp 27-31/08
Nigel Short simultanka 29/08
Rapid za mlade 01/09
Turnir osnovnoškolaca 01/09
Blitz za stare i mlade 01/09
Blitz za mlade 02/09
ŠAHOVSKE VIJESTI
12.08.2018. - 19.08.2018.
Open Split
web

1. gm Robert Zelčić, 2. im Sven Tica, 3. im Darko Dorić
gm Robert Zelčić izborio je pravo nastupa na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske
90'+30" 9 kola rezultati

Robert Zelčić
10.08.2018. - 15.08.2018.
16. Open Spilimbergo (ITA)
web

1. gm Aleksey Dreev (RUS), 2. gm Liviu-Dieter Nisipeanu (GER), 3. gm Marin Bosiočić
90'+30" 9 kola rezultati prijenos

Marin Bosiočić
02.08.2018. - 05.08.2018.
10. Open Bjelovar
raspis

1. Zvonimir Iveković, 2. fm Jurica Srbiš, 3. fm Tomislav Čop
90'+30" 7 kola rezultati prijenos

Zvonimir Iveković
30.07.2018. - 05.08.2018.
21. memorijal Vasja Pirc - Open Maribor (SLO)
web

im Jadranko Plenča osvojio velemajstorsku normu
1. gm Konstantin Chernyshov (RUS), 2. gm Samy Shoker, 3. im Jadranko Plenča ... gm Zoran Jovanović, im Ozren Biti
(90'/40+30')+30" 9 kola rezultati

Jadranko Plenča
04.08.2018.
Pojedinačno prvenstvo Europe - blitz za mlade, Oradea (ROU)
web

prijenos
1. im Mihnea Costachi (ROU), 2. fm Dominik Horvath (AUT), 3. im Florian Mesaros (AUT) ... im Leon Livaić, fm Teo Tomulić, fm Miljenko Muha
3'+2" 9 kola U18 rezultati
1. wfm Margareth Olde (EST), 2. Grete Olde (EST), 3. Nusa Hercog (SLO) ... fm Ena Cvitan
3'+2" 9 kola U18 Ž rezultati
1. Aleksandr E. Usov (RUS), 2. Artsiom Bialiauski (BLR), 3. Oleksii Karvatskyi (UKR) ... Nikola Kos
3'+2" 9 kola U10 rezultati
1. Anna Shukhman (RUS), 2. Masa Babic (BIH), 3. wcm Lia-Alexandra Maria (ROU) ... Maja Kos
3'+2" 9 kola U10 Ž rezultati
03.08.2018.
Ekipno prvenstvo Europe - rapid za mlade, Oradea (ROU)
web

prijenos
1. Austrija, 2. Rumunjska, 3. Poljska ... 7. Hrvatska: im Leon Livaić, fm Teo Tomulić, fm Miljenko Muha, fm Ena Cvitan
10'+5" 7 kola U18 rezultati
01.08.2018. - 02.08.2018.
Pojedinačno prvenstvo Europe - rapid za mlade, Oradea (ROU)
web

prijenos - prijenos Ž
1. gm Bogdan-Daniel Deac (ROU), 2. im Mihnea Costachi (ROU), 3. fm Alexandru-Bogdan Banzea (ROU) ...im Leon Livaić, fm Miljenko Muha, fm Teo Tomulić
15'+10" 9 kola U18 rezultati
1. wfm Margareth Olde (EST) 2. wfm Monika Rozman (SLO), 3. wfm Chiara Polterauer (AUT) ... fm Ena Cvitan
15'+10" 9 kola U18 Ž rezultati
1. Artsiom Bialiauski (BLR), 2. Patrik Pershin (RUS), 3. Filip Magold (ROU)... Nikola Kos
15'+10" 9 kola U10 rezultati
1. Sofia Cretu (ROU) 2. Bianca-Alexandra Ciocirlan (ROU), 3. Abigel Kiss (ROU) ... Maja Kos
15'+10" 9 kola U08 Ž rezultati
23.07.2018. - 01.08.2018.
Open Biel (SUI)
web

1. gm Suri Vaibhav (IND), 2. gm Dennis Wagner (GER), 3. gm Pavel Eljanov (UKR), 4. gm Davorin Kuljašević
(90'/40+30')+30" 9 kola rezultati
21.07.2018. - 29.07.2018.
Xtracon Open Copenhagen (DEN)
web

1. gm Jon Ludvig Hammer (NOR), 2. gm Dmitry Andreikin (RUS), 3. gm Rasmus Svane (GER), 5. gm Marin Bosiočić, 11. gm Ivan Šarić
(90'/40+30')+30" 10 kola rezultati prijenos

Marin Bosiočić
23.07.2018. - 29.07.2018.
Pojedinačno juniorsko prvenstvo Hrvatske, Vinkovci
web

Odvojeni turniri za juniorke i juniore u konkurencijama do 17 i 19 godina - [prijenos]
1. Nikolina Golub, 2. Marija Smetiško, 3. Magdalena Muha
90'+30" 9 kola Ž-17 rezultati
1. Oliver Kukas, 2. Enrico Ghershinich, 3. Marko Novosel
90'+30" 9 kola M-17 rezultati
1. wfm Mihaela Blažeka, 2. Noemi Špiranec, 3. Zorana Vukajlović
90'+30" 5 kola Ž-19 rezultati
1. im Sven Tica, 2. fm Miljenko Muha, 3. Filip Radenić
90'+30" 9 kola M-19 rezultati

Mihaela Blažeka

Sven Tica

Nikolina Golub

Oliver Kukas
27.07.2018. - 29.07.2018.
Bljesak open, Garešnica
raspis

Amaterski open: 1. fm Milan Brigljević, 2. Željko Margeta, 3. Perica Josipović
60'+30" 9 kola - 2200 rezultati
Kadetski open: 1. Dora Arnold, 2. David Orač, 3. Jan Arnold
60'+30" 9 kola U16 rezultati

Dora Arnold
18.07.2018. - 25.07.2018.
11. Open Paleochora (GRE)
web

1. gm Hristos Banikas (GRE, 2. gm Vladislav Nevednichy (ROU)), 3. gm Arman Pashikian (ARM)... im Leon Livaić
(90'/40+30')+30" 9 kola rezultati prijenos
16.07.2018. - 23.07.2018.
2. memorijal Marko Damjanović, Zagreb
raspis

1. gm Ivan Žaja, 2. fm Matej Blažeka, 3. fm Ivan Bender
(90'/40+15')+30" 9 kola rezultati

Ivan Žaja
14.07.2018. - 22.07.2018.
33. Open Schwarzacher (AUT)
web

1. gm Ferenc Berkes, 2. gm Robert Zelčić, 3. gm Mladen Palac ...
(90'/40+30')+30" 9 kola rezultati

Robert Zelčić
NAJAVE
20.08.2018. - 29.08.2018.
Europsko pojedinačno prvenstvo za mlade, Riga (LAT)
web

prijenos
im Leon Livaić, Filip Radenić, Andrej Borzan
(90'/40+30')+30" 9 kola U18 rezultati
fm Ena Cvitan, wfm Mihaela Blažeka, Nikolina Golub
(90'/40+30')+30" 9 kola U18 Ž rezultati
Borna Čotić
(90'/40+30')+30" 9 kola U16 rezultati
Stjepan Dabić
(90'/40+30')+30" 9 kola U14 rezultati
Jelena Kokša, Ema Bevanda
(90'/40+30')+30" 9 kola U14 Ž rezultati
Borna Franc
(90'/40+30')+30" 9 kola U12 rezultati
Marta Trgovac
(90'/40+30')+30" 9 kola U12 Ž rezultati
Matej Borzan
(90'/40+30')+30" 9 kola U10 rezultati
David Štajmaher
(90'/40+30')+30" 9 kola U08 rezultati
Agata Kokša
(90'/40+30')+30" 9 kola U08 Ž rezultati
25.08.2018. - 31.08.2018.
12. open Hum na Sutli
raspis

Međunarodno otvoreno prvenstvo Krapinsko-zagorske županije.
90'+30" 9 kola rezultati
05.09.2018. - 15.09.2018.
Svjetsko juniorsko prvenstvo, Gebze (TUR)
web

im Jadranko Plenča
(90'/40+30')+30" 11 kola U20 rezultati
08.09.2018. - 15.09.2018.
1. Hrvatska liga za žene, Biograd
web

ŠK Liburnija Rijeka, ŠK Polet Buševec, ŠK Draga Rijeka, HAŠK Mladost Zagreb, ŠD Sisak, ŠK Đakovo, ŠK Goranka Ravna Gora, ŠK Dama Đakovo, ŠK Čakovec, ŠŠK Konaki Novo Virje
(90'/40+30')+30" 9 kola
08.09.2018. - 16.09.2018.
1. A Hrvatska liga, Biograd
web

ŠK Zagreb, ŠK Liburnija Rijeka, GŠK Solin-Cemex, ŠK Ferit-Osijek, ŠK Petar Sedlar Pepe Kaštel Novi, ŠK Rijeka, ŠK Sljeme-Agroproteinka Sesvete, ŠK Vukovar '91, ŠK Đakovo, ŠK Dubrovnik
(90'/40+30')+30" 9 kola
15.09.2018. - 23.09.2018.
1. B Hrvatska liga, Biograd
web

ŠŠK Podravka Koprivnica, ŠK Đuro Đaković Slavonski Brod, HAŠK Mladost Zagreb, ŠK Brda Split, ŠK Stridon Štrigova, ŠK Mornar Split, ŠK Vinkovci, ŠK Goran Bibinje, ŠK Šibenik, AŠK Junior Rijeka
(90'/40+30')+30" 9 kola
24.09.2018. - 05.10.2018.
Šahovska olimpijada, Batumi (GEO)
web

otvorena konkurencija: gm Ivan Šarić, gm Marin Bosiočić, gm Saša Martinović, gm Hrvoje Stević, gm Ante Brkić
(90'/40+30')+30" 11 kola rezultati
ženska konkurencija: wim Borka Frančišković, wfm Ivona Purgar, wim Ana Berke, wfm Tihana Iveković, wgm Mirjana Medić
(90'/40+30')+30" 11 kola rezultati
05.10.2018. - 08.10.2018.
2. turnir povodom blagdana sv. Stjepana I., pape i mučenika, Hvar
raspis

90' + 30" 6 kola U17 rezultati
60' + 30" 6 kola U15 rezultati
30' + 30" 6 kola U13 rezultati
30' + 30" 6 kola U11 rezultati
30' + 30" 6 kola U09 rezultati
19.10.2018. - 31.10.2018.
Svjetsko pojedinačno prvenstvo za mlade, Halkidiki (GRE)

U14, U16, U18
(90'/40+30')+30" 11 kola
20.10.2018. - 28.10.2018.
IM & FM Four season, Rijeka
raspis

Turnir za osvajanje IM norme
(90'/40+30')+30"
Turnir za osvajanje FIDE rejtinga
90'+30"
03.11.2018. - 16.11.2018.
Svjetsko pojedinačno prvenstvo za mlade, Santiago de Compostela (ESP)

U8, U10, U12
(90'/40+30')+30" 11 kola
04.11.2018. - 09.11.2018.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za veterane, Malinska
web

90'+30" 7 kola S50 rezultati
11.11.2018. i 18.11.2018.
Otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade, Kastav i Poreč
pravilnik

30'+30" 6 kola U20 rezultati
30'+30" 6 kola U16 rezultati
30'+30" 6 kola U12 rezultati
02.01.2019. - 06.01.2019.
Open Rabac
raspis

90'+30" 7 kola - 2301 rezultati
60'+30" 7 kola U16 rezultati
21.03.2019. - 31.03.2019.
Europsko ekipno prvenstvo za veterane, Sveti Martin na Muri

S50 i S65
(90'/40+30')+30"
Šahovski klub "ZNG 111"   Impressum Copyright POSLuH d.o.o.