Lovac na Damu BILTEN rejting administratora Hrvatskog šahovskog saveza
FIDE CRO top liste

01.12.2019.
TOP_apsolutni TOP_žene
TOP_juniori TOP_juniorke
TOP_kadeti TOP_kadetkinje
Pretraživanje:

FIDE

H.Š.S.

Razne šahovske veze
Albumi slika
Hrvatske šahovske lige
2017
2018

2019
Nacionalna rejting lista 154 - 01.12.2019.

Obračunati rezultati
Osvojene titule i kategorije
TURNIRI
07.12.2019 14.12.2019 4. memorijal Krunoslava Hulaka - Open Zagreb
raspis (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati prijenos
10.12.2019 Međimurska hiža, Čakovec
1. fm Mladen Trbojević, 2. fm Goran Šegović, 3. Zlatko Kovačić
7'+3" rtg FIDE blitz 9 rezultati
07.12.2019 08.12.2019 Prvenstvo Splitsko-dalmatinske županije za mlade, Podstrana
1. Borna Čotić, 2. Josip Penava, 3. Marko Barić
U20 30'+30" rtg CRO 6 kola rezultati
1. Marin Denić, 2. Mateo Petričević, 3. Jan Arnold
U16 30'+30" rtg CRO 5 kola rezultati
1. Marin Grgantov, 2. Stipe Poljak, 3. Darko Kurtović
U14 30'+30" rtg CRO 7 kola rezultati
1. Josip Ercegović, 2. Borna Zvonimir Kuzmić, 3. Duje Crnčić
U10 30'+30" rtg CRO 7 kola rezultati
07.12.2019 Europsko pojedinačno blitz prvenstvo, Tallin (EST)
1.gm Igor Lysyj (RUS)... 27. gm Ante Šarić
web 3'+2" rtg FIDE rapid 11 kola po dvije partije rezultati
07.12.2019 Rapid za mlade 10/10, Rijeka
1. Patrik Zekić, 2. Ivan Trošelj, 3. Žiga Smolej (SLO)
U20 15' rtg FIDE rapid 7 kola rezultati
07.12.2019 Pozivni blitz 30 godina ŠK Amater, Strizivojna
1. Hrvoje Šipić, 2. fm Drago Vargić, 3. fm Stevo Hodak
5'+3" (br) rtg FIDE blitz 14 kola rezultati
05.12.2019 06.12.2019 Europsko pojedinačno rapid prvenstvo, Tallinn (EST)
1. gm Gabriel Sargissian (ARM)... 10. gm Ante Šarić
web 15'+10" rtg FIDE rapid 13 kola rezultati
06.12.2019 Ivanečki vitezovi 2, Ivanec
1. Ivan Novak, 2. fm Goran Šegović, 3. fm Veliša Mladenović
5'+3" rtg FIDE blitz 9 rezultati
03.12.2019 Europsko pojedinačno blitz prvenstvo za mlade, Tallin (EST)
1. wfm Tatyana Getman (RUS)... 8. fm Ena Cvitan
web U18 žene 3'+2" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
01.12.2019 02.12.2019 Europsko pojedinačno rapid prvenstvo za mlade, Tallinn (EST)
1. wfm Anna Afonasieva(RUS)... 6. fm Ena Cvitan
web U18 žene 15'+10" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
04.11.2019 02.12.2019 21. memorijal Milan Kuzmanović, Pula
1. Renato Licardo, 2. gm Nenad Ferčec, 3. im Miroslav Žufić
90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
30.11.2019 01.12.2019 Pojedinačno ubrzano kadetsko prvenstvo Hrvatske, Zagreb
1. Filip Car, 2. Stjepan Damjanović, 3. Andrija Čubrić
web U14 15'+10" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
1. Marta Trgovac, 2. Ema Bevanda, 3. Eva Mihaljević
U14 Ž 15'+10" rtg FIDE rapid 7 kola rezultati
1. Borna Franc, 2. Marin Grgantov, 3. Matej Zadro
U12 15'+10" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
1. Petra Karij, 2. Josipa Zovko, 3. Klara Begić
U12 Ž 15'+10" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
1. Max Poljan, 2. Vid Krešić, 3. Jure Tadić
U10 15'+10" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
1. Ema Hajdinić, 2. Lara Zagorac, 3. Diara Vučenović
U10 Ž 15'+10" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
1. Gabriel Šoštarić, 2. Dominik Đurašin, 3. David Capjak
U08 15'+10" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
1. Tara Škiljan, 2. Agata Kokša, 3. Lucija Rilje
U08 Ž 15'+10" rtg FIDE rapid 7 kola rezultati
01.12.2019 43. kup Lorenzo Forlani, Barbariga
1. ŠK Pula, 2. ŠK Vladimir Gortan Poreč, 3. SS Trieste Giovani 1904 (ITA)
ekipni 3'+2" rtg FIDE blitz 13 rezultati
01.12.2019 7. turnir prijatelja, Đakovo
1. Fran Mandarić, 2. Petra Vidović, 3. Ivan Neferanović
raspis U16 10'+5" rtg FIDE rapid 8 kola rezultati
01.12.2019 Prvenstvo Međimurja, Strahoninec
1. Ivica Hergotić, 2. fm Saša Vidović, 3. Marin Zadravec
5'+3" rtg FIDE blitz 11 rezultati
01.12.2019 23. turnir uz dan Grada Krapine
1. Oliver Kukas, 2. fm Damir Samovojska, 3. Vladimir Frank
5'+3" (br) rtg FIDE blitz 11 rezultati
01.12.2019 14. memorijal Josip Bepo Brščić, Barbariga
1. Bahrija Selimović, 2. Enrico Ghersinich, 3. Andrej Pačić
3'+2" rtg FIDE blitz 11 rezultati
15.11.2019 30.11.2019 Prvenstvo ŠK Stari graničar, Cirkvena
1. Mihael Jakrlin, 2. Marijan Belani, 3. Antonio Jakrlin
90'+30" rtg FIDE i CRO 7 kola rezultati
19.11.2019 30.11.2019 Turnir mira, Zagreb
1. gm Vassily Ivanchuk (UKR), 2. gm Marin Bosiočić, 3. gm Etienne Bacrot (FRA)
web (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 11 kola rezultati prijenos
30.11.2019 Prvenstvo Ličko-senjske županije, Senj
1. fm Nenad Levar, 2. Milan Orešković, 3. Goran Tomljanović
raspis 7'+3" rtg FIDE blitz 11 rezultati
19.11.2019 27.11.2019 Prvenstvo Zadarske županije, Zadar
1. fm Ivan Jakić, 2. im Saša Režan, 3. Josip Birkić
90'+30" rtg FIDE i CRO 7 kola rezultati
26.11.2019 Međimurska hiža, Čakovec
1. fm Miroslav Nagrajsalović, 2. fm Goran Šegović, 3. Boris Galoić
7'+3" rtg FIDE blitz 9 rezultati
23.11.2019 24.11.2019 2. Hrvatska ženska liga, Osijek
1. ŠK Dama Đakovo, 2. ŠK Radnik Velimirovac
web ekipno žene 90+30" rtg FIDE i CRO 3 kola rezultati
23.11.2019 24.11.2019 Kvalifikacije za 1.B ligu, Đurđevac
1. ŠŠK Konaki Novo Virje, 2. ŠK Junior Rijeka
web ekipno 90+30" rtg FIDE i CRO 3 kola rezultati
22.11.2019 24.11.2019 Open Mediteran, Rijeka
raspis 90'+30" rtg FIDE i CRO 5 kola rezultati prijenos
23.11.2019 24.11.2019 Kadetski open, Sesvete
1. Stjepan Damjanović, 2. Luka Karlušić, 3. Lovro Novosel
raspis U15 30'+30" rtg CRO 6 kola rezultati prijenos
1. Damian Vučenović, 2. Anej Bizjak (SLO), 3. Filip Martić
U13 30'+30" rtg CRO 6 kola rezultati
1. Nikola Kos, 2. Ivano Sundać, 3. Ema Hajdinić
U11 30'+30" rtg CRO 6 kola rezultati prijenos
1. Sofia Timagina (SLO), 2. Anja Beber (SLO), 3. Ivan Horvat
U09 30'+30" rtg CRO 6 kola rezultati
24.11.2019 Rapid 4(4), Vodnjan
1. Roberto Jurman, 2. Milan Marčeta, 3. Nikola Vuković
8'+4" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
22.11.2019 23.11.2019 Prvenstvo Hrvatske za osobe s invaliditetom, Poreč
1. Marijan Blaga, 2. fm Vladimir Nestorović, 3. Krsto Kovačević
30'+30" rtg CRO 7 kola rezultati
TURNIRI U NAJAVI
13.12.2019 15.12.2019 22. Dani šaha Valpovo
raspis žene 30'+30" rtg CRO 7 kola rezultati
raspis U19 30'+30" rtg CRO 7 kola rezultati
raspis U15 30'+30" rtg CRO 7 kola rezultati
14.12.2019 6. memorijal Mišel Bertusi - gospodar prosinca, Križevci
raspis 7'+3" rtg FIDE blitz 9
14.12.2019 Romberg - gens una sumus, Belišće
raspis 3'+2" rtg FIDE blitz rezultati
14.12.2019 Four seasons 4, Buje
3'+2" rtg FIDE blitz
15.12.2019 22.12.2019 26. open Zadar
raspis A +2200 (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
B -2300 (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
15.12.2019 Lav maraton, Varaždin
raspis 5'+3" (br) rtg FIDE blitz 21 kola rezultati
18.12.2019 Kvalifikacije za 57. memorijal Mijo Udovčić, Zagreb
3'+2" rtg FIDE blitz 13 kola
19.12.2019 Zadar open brzopotezni
3'+2" rtg FIDE blitz 11 kola rezultati
21.12.2019 12. brzopotezni Božičnjak, Rijeka
3'+2" rtg FIDE blitz 13 kola
26.12.2019 30.12.2019 Finale Hrvatske kadetske lige, Čakovec
U16 90'+30" rtg FIDE i CRO 7 kola
U16 žene 90'+30" rtg FIDE i CRO 7 kola
26.12.2019 Božićni turnir, Varaždinske Toplice
10' rtg FIDE blitz
02.01.2020 06.01.2020 3. amaterski open Rabac
raspis HR EN -2301 90'+30" rtg FIDE i CRO 7 kola rezultati
U16 60'+30" rtg FIDE i CRO 7 kola rezultati
03.01.2020 09.01.2020 25. open Bošnjaci
raspis 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
raspis U16 60'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
04.01.2020 06.01.2020 12. Top 10 ŠK Rijeka
U20 60'+30" rtg FIDE i CRO 5 kola
05.01.2019 Brzopotezni turnir, Bošnjaci
raspis 3'+2" rtg FIDE blitz 11 kola rezultati
16.01.2020 19.01.2020 10. Open Krapina
raspis 90'+30" rtg FIDE i CRO 7 kola rezultati
18.01.2020 Memorijal 'Sredanović-Gakić-Petrović', Čakovec
raspis 10' rtg FIDE blitz 9 kola
01.03.2020 07.03.2020 20. WGM Cvijet Mediterana, Rijeka
web žene 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
27.06.2020 05.07.2020 4. amaterski Šolta open, Grohote
raspis 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
18.07.2020 26.07.2020 Open Split
raspis 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
Šahovski klub "ZNG 111"   Impressum Copyright POSLuH d.o.o.