Lovac na Damu BILTEN rejting administratora Hrvatskog šahovskog saveza
FIDE CRO top liste

01.07.2019.
TOP_apsolutni TOP_žene
TOP_juniori TOP_juniorke
TOP_kadeti TOP_kadetkinje
Pretraživanje:

FIDE

H.Š.S.

Razne šahovske veze
Albumi slika
Hrvatske šahovske lige
2017
2018

2019
Nacionalna rejting lista 149 - 01.07.2019.

Obračunati rezultati
Osvojene titule i kategorije
06.-14.08.2019.

Šahovski kamp za mlade

PUNAT, otok Krk
TURNIRI
13.07.2019 21.07.2019 34. Open Schwarzach (AUT)
gm Ante Brkić, gm Hrvoje Stević, gm Mladen Palac, gm Robert Zelčić, im Uroš Krstić, im Goran Mufić, wfm Ivona Purgar
web (90'/40+30')+30" rtg FIDE 9 kola rezultati
11.07.2019 17.07.2019 Europsko ekipno prvenstvo za mlade, Pardubice (CZE)
fm Ena Cvitan, Katarina Bogdanić, Jelena Kokša
web U18 Ž (90'/40+30')+30" rtg FIDE 7 kola rezultati prijenos
14.07.2019 6. Open rapid, Peroj
1. im Jadranko Plenča, 2. im Robert Lončar, 3. fm Josip Bulić
raspis 8'+4" rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
14.07.2019 Gospodar srpnja, Čakovec
1. fm Bruno Makovec, 2. im Jurica Srbiš, 3. im Ozren Biti
raspis 7'+3" rtg FIDE blitz 9 kola rezultati
14.07.2019 13. memorijal Ivan Butorac, Stari Slatnik
1. Lukas Jurakić, 2. Mario Rajković, 3. Josip Maratović
10'+5" rtg FIDE rapid 7 kola rezultati
06.07.2019 13.07.2019 13 Open Portorož (SLO)
1. gm Pier Luigi Basso(ITA)... gm Mladen Palac, gm Robert Zelčić, gm Nenad Ferčec
web 90'+30" rtg FIDE 9 kola rezultati
13.07.2019 Juniorsko prvenstvo Koprivničko-križevačke županije, Đurđevac
1. Marko Đukin, 2. Viktor Šalamon, 3. Ognjen Domović
U19 30'+30" rtg CRO 5 kola rezultati
26.06.2019 08.07.2019 Croatia Grand Chess Tour, Zagreb
1. gm Magnus Carlsen (NOR)
web 130'+30"(br) rtg FIDE 11 kola rezultati prijenos
28.06.2019 06.07.2019 IPCA pojedinačno prvenstvo svijeta, Ruzomberok (SVK)
Domagoj Glažar, Krsto Kovačević
web 90'+30" rtg FIDE 9 kola rezultati
26.06.2019 30.06.2019 5. Otvoreno prvenstvo Međimurja, Mihovljan
1. fm Mladen Trbojević, 2. Goran Šegović, 3. David Horvat
raspis 90'+30" rtg FIDE i CRO 7 kola rezultati
22.06.2019 29.06.2019 33. Open Pula
1. gm Ante Šarić, 2. Jerzy Kyc (POL), 3. gm Robert Zelčić
raspis 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati prijenos
24.06.2019 29.06.2019 Open Gradište
1. gm Borko Lajthajm (SRB), 2. gm Ivan Žaja, 3. gm Blažimir Kovačević
raspis HR EN 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati prijenos
1. Niko Sokić, 2. Dominik Milinković, 3. Dominik Oršolić (BIH)
U16 60'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
29.06.2019 Open mladih Sv. Kvirin, Sisak
1. Renato Bilić, 2. Nikola Kos, 3. Ivan Horvat
raspis 30'+30" rtg CRO 5 kola rezultati
15.06.2019 23.06.2019 3. Amaterski open Šolta
1. im Zlatko Martić, 2. fm Kacper Polok (POL), 3. Damjan Horvat
raspis -2300 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
23.06.2019 Gospodar lipnja, Sveti Ivan Žabno
1. Ivan Dadić, 2. Goran Šegović, 3. Damir Mravunac
raspis 7'+3" 9 kola rezultati
23.06.2019 Rapid Ivanec
1. Janko Havaš, 2. David Horvat, 3. Roland Tomašić
10'+5"(br) rtg FIDE rapid 7 kola rezultati
1. Hrvoje Hostnjak, 2. Frank Supančić, 3. Patrik Ježovita
U16 10'+5"(br) rtg FIDE rapid 7 kola rezultati
17.06.2019 22.06.2019 Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske, Trogir
1. Stjepan Dabić, 2. Ivan Trošelj, 3. Ivan Maravić
web U15 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati prijenos
1. Jelena Kokša, 2. Lara Desnica, 3. Ema Bevanda
U15 Ž 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati prijenos
1. Petar Kovač, 2. Roko Jaković, 3. Emanuel Bunić
U13 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
1. Marta Trgovac, 2. Petra Kovač, 3. Eva Mihaljević
U13 Ž 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
1. Matej Borzan, 2. Ivor Colev, 3. Andrej Gal
U11 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
1. Tina Gretić, 2. Sara Karlušić, 3. Anja Savić
U11 Ž 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
1. Jure Tadić, 2. David Štajmaher, 3. Dominik Brleković
U09 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
1. Lara Zagorac, 2. Agata Kokša, 3. Franka Paulić
U09 Ž 90'+30" rtg CRO 9 kola rezultati
1. Matej Tomac, 2. Gabriel Šoštarić, 3. Mihael Katić
U07 90'+30" rtg CRO 9 kola rezultati
1. Renata Hranilović, 2. Lucija Rilje, 3. Sonja Stanković
U07 Ž 90'+30" rtg CRO 5 kola rezultati
19.06.2019 Nečujam blitz
1. fm Vjekoslav Vulevic (SUI), 2. im Milan Mrđa, 3. im Ivica Armanda
3'+2" rtg FIDE blitz 11 kola rezultati
TURNIRI U NAJAVI
20.07.2019 Open Gunja
raspis 10'+5" (br) rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
raspis U16 10'+5" (br) rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
22.07.2019 28.07.2019 Pojedinačno juniorsko prvenstvo Hrvatske, Vinkovci
web U19 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
U19 Ž 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
U17 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
U17 Ž 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
28.07.2019 Lovrinčevo, Babina Greda
raspis 10'+5"(br) rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
raspis U16 10'+5"(br) rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
03.08.2019 11.08.2019 Open Split
raspis 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
03.08.2019 3. Sovsko jezero, Sovski Dol
3'+2" rtg FIDE blitz 11 kola rezultati
04.08.2019 8. open Čaglin
raspis 7'+3" rtg FIDE blitz 9 kola rezultati
11.08.2019 20. Dani Borova
raspis 7'+3" rtg FIDE blitz 9 kola
17.08.2019 18. rapid uz dan općine Brod Moravice
raspis 15' rtg FIDE rapid 9 kola
17.08.2019 8. memorijal Milenko Vučković, Rovišće
raspis 7'+3" rtg FIDE rapid 9 kola
18.08.2019 2. Magic Chess, Đakovo
raspis U16 7'+3" rtg FIDE blitz 7 kola
24.08.2019 31.08.2019 13. Open Hum na Sutli
raspis HR EN 90'+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
31.08.2019 01.09.2019 3. memorijal Stjepan Kamenečki
raspis igrači I. kat 30'+30" rtg CRO 6 kola
U16 30'+30" rtg CRO 6 kola
U14 30'+30" rtg CRO 6 kola
U12 30'+30" rtg CRO 6 kola
01.09.2019 Open Strizivojna
10'+5" (br) rtg FIDE rapid 9 kola rezultati
18.09.2019 26.09.2019 Europsko veteransko ekipno prvenstvo, Mali Lošinj
web S50 (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
S65 (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 9 kola rezultati
28.09.2019 06.10.2019 Ekipno prvenstvo Hrvatske - 1. lige, Mali Lošinj
web 1. A (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
1. B (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
1. žene (90'/40+30')+30" rtg FIDE i CRO 9 kola
05.10.2019 08.10.2019 3. pozivni za mlade povodom blagdana Sv.Stjepana I. Pape i mučenika, Hvar
raspis U18 90'+30" rtg FIDE i CRO 5 kola rezultati
U16 60'+30" rtg FIDE i CRO 5 kola rezultati
U14 60'+30" rtg FIDE i CRO 5 kola rezultati
31.10.2019 03.11.2019 Open Zlatni otok Krk, Malinska
web 90'+30" rtg FIDE i CRO 5 kola
10.11.2019 17.11.2019 Otvoreno prvenstvo zapadne Hrvatske, Kastav - Poreč
raspis U16 30'+30" rtg CRO 6 kola rezultati
U12 30'+30" rtg CRO 6 kola rezultati
Šahovski klub "ZNG 111"   Impressum Copyright POSLuH d.o.o.