Lovac na Damu
ŠAHOVSKE VIJESTI
13.01.2017.
21.01.2017.
42. Open Sevilla (ESP)
1. im Jaime Santos Latasa (ESP)... gm Ante Šarić, gm Davorin Komljenović
WEB 90'+30" rezultati fide 9 kola
12.01.2017.
15.01.2017.
7. otvoreno prvenstvo grada Krapine, Krapina
1. Ivo Jelečević (BIH), 2. Ante Leon Starčević, 3. Zlatko Svrtan
WEB 90'+30" rezultati fide 7 kola
03.01.2017.
09.01.2017.
22. Open Bošnjaci
1. gm Zoran Jovanović, 2. fm Josip Stočko, 3. im Blažimir Kovačević
raspis 90'+30" prijenos rezultati fide 9 kola

Zoran Jovanović
03.01.2017.
08.01.2017.
Šahovski festival, Montebelluna (ITA)
fm Leon Livaić (osvojio im normu), im Milan Mrđa
rezultati 90'+30" fide 10 kola
gm Ognjen Cvitan
rezultati 90'+30" 9 kola
gm Robert Zelčić, gm Ivan Žaja
rezultati 90'+30" 9 kola
im Branko Rogulj, im Ozren Biti
rezultati 90'+30" 9 kola
05.01.2017.
08.01.2017.
5. memorijal Damir Mavrin, Podturen
1. fm Miljenko Muha, 2. fm Damjan Plesec (SLO), 3. Ante Leon Starčević
WEB 90'+30" rezultati fide 7 kola

Miljenko Muha
06.01.2017.
08.01.2017.
9. Top 10 kadeta, Rijeka
1. Anamarija Radiković, 2. Jelena Dašić, 3. Daniel Duda
WEB 60'+30" prijenos rezultati fide 7 kola

Anamarija Radiković
26.12.2016.
30.12.2016.
Svjetsko rapid i blitz prvenstvo, Doha (QAT)
gm Zdenko Kožul, gm Marin Bosiočić
1. gm Vassily Ivanchuk (UKR), 2. gm Alexander Grischuk (RUS), 3. gm Magnus Carlsen (NOR)
WEB 15'+10" prijenos rezultati fide 15 kola
1. gm Sergey Karjakin (RUS), 2. gm Magnus Carlsen (NOR), 3. gm Daniil Dubov (RUS)
WEB 3'+2" prijenos rezultati fide 21 kolo
26.12.2016.
30.12.2016.
40. Open, Zurich (SUI)
1. gm Nijat Abasov (AZE)... gm Ante Brkić, gm Ognjen Cvitan
WEB (90'/40pot+30')+30" rezultati fide 7 kola
27.12.2016.
30.12.2016.
Finale Hrvatske kadetske lige, Đurđevac
1. ŠK Liburnija Rijeka, 2. ŠK Ivan Dvoržak Rovišće-Zrinski Topolovac, 3. ŠK Zaprešić Zaprešić-Donja Pušća
WEB 90'+30" rezultati fide
1. ŠK Goran Vrbovsko, 2. ŠD Sisak Sisak, 3. ŠK Polet Buševec
WEB Ž 90'+30" rezultati fide

Liburnija Rijeka
Goran Vrbovsko
27.12.2016.
30.12.2016.
Europsko rapid i blitz prvenstvo za mlade, Novi Sad (SRB)
1. fm Jadranko Plenča
U18 WEB 15'+10" rezultati fide 9 kola
1. Yana Ilyuchyk (BLR), 10. Tamara Ljikar
U18 Ž WEB 15'+10" rezultati fide 9 kola
1. fm Leon Livaić
U16 WEB 15'+10" rezultati fide 9 kola
1. im Mihnea Costachi (ROU)... 3. fm Leon Livaić, 8 fm Jadranko Plenča
U18 WEB 3'+2" rezultati fide 9 kola
1. wim Laura Unuk (SLO)
U18 Ž WEB 3'+2" rezultati fide 9 kola


NAJAVE
27.01.2017.
02.02.2017.
22. HIT Open Nova Gorica (SLO)
gm Zdenko Kožul, fm Jadranko Plenča, fm Sven Tica, im Rikard Medančić
WEB 90'+30" fide 9 kola
04.02.2017.
10.02.2017.
Open de Portugal Lisboa (POR)
gm Mladen Palac
WEB 90'+30" rezultati fide 9 kola
21.02.2017.
01.03.2017.
Aeroflot Open Moskva (RUS)
gm Marin Bosiočić
WEB (100'/40pot + 50'/20pot + 15') + 30" rezultati fide 9 kola
23.02.2017.
26.02.2017.
10. Open Osijek
WEB 90' + 30" rezultati fide 9 kola
12.03.2017.
18.03.2017.
WGM Cvijet Mediterana, Rijeka
WEB 90'+30" 9 kola
13.05.2017.
19.05.2017.
47. Open Bosna, Sarajevo (BIH)
raspis (90'/40pot+30min)+30" fide 9 kola

HRVATSKE TOP LISTE
01.01.2017.
TOP apsolutni
TOP žene
TOP juniori
TOP juniorke
TOP kadeti
TOP kadetkinje



Službena web stranica
HRVATSKI ŠAHOVSKI SAVEZ



Pretraživanje:
FIDE
CRO


Šahovski komentar
HTV


Hrvatski šahovski suci


Hrvatski dopisni šahisti


Hrvatski šahovski problemisti


Razne šahovske veze

Copyright POSLuH d.o.o.



Šahovski klub "ZNG 111"   Impressum