Lovac na Damu BILTEN rejting administratora Hrvatskog šahovskog saveza
FIDE CRO top liste

01.03.2019.
TOP_apsolutni TOP_žene
TOP_juniori TOP_juniorke
TOP_kadeti TOP_kadetkinje
Pretraživanje:

FIDE

H.Š.S.
Hrvatske šahovske lige
2017
2018

2019
Rakov Škocjan

17.03.2019 - blitz 5'

rezultati
Nacionalna rejting lista 145 - 01.03.2019.

Obračunati rezultati
Osvojene titule i kategorije
TURNIRI
18.03.2019.
29.03.2019.

web
standard
(90'/40+30')+30"
rtg FIDE
Pojedinačno prvenstvo Europe, Skopje (MKD)
gm Ivan Šarić, gm Zdenko Kožul, gm Marin Bosiočić, gm Saša Martinović, im Leon Livaić, im Jadranko Plenča, im Sven Tica...
11 kola rezultati prijenos
11.03.2019.
20.03.2019.

standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Kup Grada Zagreba
5 kola rezultati FIDE
10.02.2019.
17.03.2019.

ŠSMŽ
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Kup Međimurske županije
1. ŠK Sloboda Mihovljan
6 kola rezultati FIDE-02 FIDE-03
16.03.2019.
17.03.2019.

standard
30'+30"
rtg CRO
Kup Splitsko-dalmatinske županije, Aržano
1. ŠK Omiš
5 kola rezultati
13.03.2019.
14.03.2019.

web
rapid

Ekipno prvenstvo Hrvatske školskih sportskih društava osnovnih škola, Vinkovci
6 kola M 15'+5" rezultati prijenos
6 kola Ž 15'+5" rezultati prijenos
četvrtfinale 20'+5" M1 M2 M3 M4 Ž1 Ž2 Ž3 Ž4 prijenos
polufinale 20'+5" M1 M2 Ž1 Ž2 prijenos
M: 1. ŠSD ANG Koprivnica, 2. ŠSD ROKUS Osijek, 3. ŠSD STRIZIVOJNA Strizivojna
Ž: 1. ŠSD TOMISLAV Našice, 2. ŠSD ODRA Zagreb, 3. ŠSD MARUŠEVEC Maruševec
finale 20'+5" rezultati M rezultati Ž prijenos
09.03.2019.
10.03.2019.

raspis
standard
60'+30"(br)
rtg FIDE i CRO
Međunarodni festival mladih, Županja
1. Ivana Mikić (BIH), 2. Muharem Mahmutbegović (BIH), 3. Matea Jurić
6 kola U20 rezultati FIDE
1. Marko Nikolić (BIH), 2. Toni Vukojević, 3. Stjepan Damjanović
6 kola U16 rezultati FIDE
1. Mirko Šajin (BIH), 2. Nikola Konjević, 3. Karlo Pavičić (BIH)
6 kola U12 rezultati FIDE
09.03.2019.
10.03.2019.

standard
30'+30"(br)
rtg CRO
Prvenstvo Primorsko-goranske županije, Dražice
1. Ivan Trošelj, 2. Katarina Bogdanić, 3. Lara Desnica
5 kola U17 rezultati
1. Filip Arapović, 2. Ema Hajdinić, 3. Ivano Tomljanović
6 kola U13 rezultati
1. Lana Trglavčnik, 2. Lara Zagorac, 3. Petra Vančina
6 kola U13 Ž rezultati

Ivan Trošelj
Filip Arapović
09.03.2019.
10.03.2019.

standard
30'+30"(br)
rtg CRO
Prvenstvo Istarske županije, Vodnjan
2 kola U17 rezultati
2 kola U15 rezultati
1. Emanuel Pačić, 2. Bartol Pekica, 3. David Fiškuš
7 kola U13 rezultati
1. Danijel Kocijan, 2. Ognjen Kersan, 3. Matej Ustić
6 kola U11 rezultati
1. Ema Kvaternik, 2. Lara Poropat Luk, 3. Petra Špadić
6 kola U11 Ž rezultati
1. Juraj Kvaternik, 2. Zvan Sošić, 3. Daniel Pačić
5 kola U09 rezultati
2 kola U09 Ž rezultati
08.03.2019.
10.03.2019.

standard
30'+30"(br)
rtg CRO
Prvenstvo zajednice županija istok, Požega
2 kola U19 rezultati
1. Petra Vidović, 2. Dorian Medved, 3. Dominik Milinković
9 kola U15 rezultati
1. Filip Ivančević, 2. Jan Babler, 3. Jakov Matoković
9 kola U11 rezultati
1. Tina Gretić, 2. Anja Savić, 3. Mia Dundović
9 kola U11 Ž rezultati
10.03.2019.
rapid
8'+4"
rtg FIDE rapid
Open rapid - 1/4, Vodnjan
1. Nikola Vuković, 2. Renato Licardo, 3. Niko Peruško
9 kola rezultati FIDE
03.03.2019.
09.03.2019.

web
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
WGM Cvijet Mediterana, Rijeka
1. Ivana Hreščak (SLO), 2. Olga Zimina (ITA), 3. Elena Tomilova (RUS)
9 kola rezultati prijenos FIDE
16.02.2019.
09.03.2019.

standard
60'+30"
rtg FIDE i CRO
1. rejting turnir Mladost, Zagreb
1. Gabrijel Radovčić, 2. Luka Karlušić, 3. Stjepan Tomić
6 kola rezultati FIDE
08.03.2019.
raspis
blitz
5'+3"(br)
rtg FIDE blitz
Brzopotezno prvenstvo Vukovarsko-srijemske županije, Županja
1. fm Mario Zovko, 2, fm Josip Stočko, 3. fm Slavko Rosić (BIH)
12 kola rezultati FIDE
07.02.2019.
07.03.2019.

standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Prvenstvo grada Šibenika
1. fm Branko Vlaić, 2. Ante Dobrović, 3. Boris Grgurević
9 kola rezultati FIDE
07.03.2019.
raspis
blitz
5'+3"(br)
rtg FIDE blitz
Brzopotezni turnir Lav 3-2019, Varaždin
1. Goran Šegović, 2. Juraj Havaš, 3. Ivan Vujec
10 kola rezultati FIDE
02.03.2019.
blitz
3'+2"
rtg FIDE blitz
MABEL ekipna liga, Sisak
10 kola rezultati FIDE
02.03.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 3/10
1. Anej Širaj (SLO), 2. Noemi Špiranec, 3. Gabrijel Mažuran
7 kola U20 rezultati FIDE
01.03.2019.
standard
rtg FIDE
gm Ivan Šarić - 2703 boda FIDE rejtinga
21.02.2019.
24.02.2019.

raspis
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
12. Open Osijek
1. Božidar Iveković, 2. fm Josip Stočko, 3. Kristijan Lalić
7 kola rezultati FIDE
10.02.2019.
24.02.2019.

standard
30'+30"
rtg CRO
Prvenstvo Grada Zagreba za mlade, Zagreb
1. Patrik Čolo, 2. Gabriel Katić, 3. Dominik Delibašić
U11 9 kola rezultati
1. Sara Karlušić, 2. Lara Marija Žagar, 3. Katarina Resman
U11 Ž 9 kola rezultati
1. Petar Jozić, 2. Višeslav Botica, 3. Marko Jozić
U09 9 kola rezultati
1. Rafaella Nevistić, 2. Jelena Šimović, 3. Marija Gaši
U09 Ž 7 kola rezultati
23.02.2019.
24.02.2019.

standard
30'+30"
rtg CRO
Prvenstvo Vukovarsko-srijemske županije za mlade, Babina Greda
1. Đuka Golubičić, 2. Borna Stjepić, 3. Mario Baotić
U20 5 kola rezultati
1. Toni Vukojević, 2. Ivan Neferanović, 3. Dora Džoić
U16 6 kola rezultati
1. Nikola Konjević, 2. Borna Radić, 3. Simon Jergić Štajduhar
U12 6 kola rezultati
09.02.2019.
24.02.2019.

standard
90'+30"
rtg CRO
Prvenstvo Križevaca, Križevci
1. Antonio Radić, 2. Davor Ivanek, 3. Goran Martić
9 kola rezultati

Antonio Radić
17.02.2019.
24.02.2019.

standard
30'+30"
rtg CRO
Kup Krapinsko-zagorske županije, Krapina, Donja Stubica
1. ŠK Krapina
6 kola rezultati
24.02.2019.
raspis
blitz
7'+3"
rtg FIDE blitz
Gospodar veljače, Varaždin
1. Goran Šegović, 2. fm Marko Sokač, 3. Franjo-Josip Marković
9 kola rezultati FIDE

F. Marković, g. Šegović, M. Sokač
12.02.2019.
22.02.2019.

standard
90'+30"
rtg CRO
Prvenstvo ŠK Goran, Bibinje
1. Romeo Sorić, 2. im Saša Režan, 3. Vitomir Lasić
9 kola FIDE
25.01.2019.
22.02.2019.

standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Otvoreno prvenstvo ŠK Uljanik, Pula
1. fm Adriano Voscilla, 2. Boško Vasić, 3. Zlatko Konić
9 kola rezultati FIDE
10.02.2019.
20.02.2019.

standard
90'+30"
rtg CRO
Prvenstvo ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
1. Ante Maras, 2. Ivica Brkić, 3. Milivoj Novak
7 kola rezultati
05.02.2019.
19.02.2019.

standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Prvenstvo ŠK 'Vladimir Gortan' Poreč
1. Boris Grbac, 2. Enrico Ghersinich, 3. Bruno Purini
7 kola rezultati FIDE
TURNIRI U NAJAVI
28.03.2019.
raspis
blitz
5'+3"(br)
rtg FIDE blitz
Brzopotezni turnir Lav 4-2019, Varaždin
10 kola FIDE
31.03.2019.
11.04.2019.

web
standard
(90'/40+30')+30"
rtg FIDE i CRO
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, Bjelovar
gm Ivan Šarić, gm Zdenko Kožul, gm Marin Bosiočić, gm Hrvoje Stević, gm Ante Brkić, gm Saša Martinović, gm Ante Šarić, gm Bojan Kurajica, gm Robert Zelčić, gm Ognjen Jovanić, gm Zoran Jovanović, gm Blažimir Kovačević
11 kola rezultati FIDE
06.04.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 4/10
7 kola U20 FIDE
14.04.2019.
rapid
10'+5"
rtg FIDE rapid
Otvoreni kadetski rapid 2/8, Vodnjan
7 kola U16 FIDE
14.04.2019.
blitz
3'+2"
rtg FIDE blitz
4. memorijal Franjo Grubišić, Vodnjan
9 kola FIDE
28.04.2019.
rapid
10'+5"
rtg FIDE rapid
Otvoreni kadetski rapid 3/8, Vodnjan
7 kola U16 FIDE
01.05.2019.
raspis
blitz
5'+3"
rtg FIDE blitz
1. Open "Blaženog Julijana", Bale
11 kola rezultati FIDE
11 kola U16 rezultati FIDE
11.05.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 5/10
7 kola U20 FIDE
11.05.2019.
raspis
rapid
10'+5"
rtg FIDE rapid
15 Memorijal Petar Žaja, Aržano
9 kola FIDE
25.05.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 6/10
7 kola U20 FIDE
15.06.2019.
23.06.2019.

raspis
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
3. Amaterski open Šolta
9 kola rezultati FIDE
22.06.2019.
29.06.2019.

raspis
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
33. Open Pula
9 kola rezultati FIDE
24.06.2019.
29.06.2019.

raspisHR EN
standard
rtg FIDE i CRO
1. Open Gradište
90+30" 9 kola rezultati FIDE
60'+30" 9 kola U 16 rezultati FIDE
Šahovski klub "ZNG 111"   Impressum Copyright POSLuH d.o.o.