Lovac na Damu

BILTEN rejting administratora Hrvatskog šahovskog saveza
VIJESTI
16.01.2019. ŠK Hrvatska čitaonica Valpovo prijavio je Kadetsko prvenstvo za standardni šah, CRO rejting.
16.01.2019. Registracija 2019: ŠK Vodnjan, ŠK Slavonac Bukovlje - ukupno: klubovi: 8, igrači: 133.
16.01.2019. ŠS Vukovarsko-srijemske županije prijavio je Kup VSŽ za standardni šah, FIDE i CRO rejting.
15.01.2019. Sudac je poslao izvještaj sa 2 turnira kadetskog prvenstva OBŽ za standardni šah. Turniri su uključeni u obračun CRO rejtinga 01.02.2019.
15.01.2019. Registracija 2019: ŠK Dama Đakovo, ŠK Vinkovci, ŠK Negoslavci, ŠK Trpinja - ukupno: klubovi: 6, igrači: 96.
14.01.2019. ŠK Uljanik prijavio je Otvoreno prvenstvo kluba za standardni šah, FIDE i CRO rejting.
12.01.2019. ŠD Varaždin prijavio je Brzopotezni turnir Lav 1/2019, FIDE blitz rejting.
Stare vijesti
TURNIRI
17.01.2019.
20.01.2019.

raspis
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
9. Open Krapina
7 kola rezultati FIDE
11.12.2018.
22.01.2019.

standard
60'+30"
rtg FIDE i CRO
Prvenstvo ŠK Vrustun 1252, Vurnovec
13 kola rezultati FIDE
10.01.2019.
13.01.2019.

standard
60'+30"
rtg FIDE i CRO
Top 8 ZG kadeta, Sesvete
1. Lovre Mahečić, 2. Luka Karlušić, 3. Kristijan Šagovac
7 kola A turnir U16 rezultati FIDE
1. Karlo Krušlin, 2. Luka Duplančić, 3. Lukas Cajner
7 kola B turnir U16 rezultati FIDE
11.01.2019.
13.01.2019.

raspis
standard
30'+30"
rtg CRO
20. otvoreno prvenstvo Osječko-baranjske županije, Zoljani
1. Stjepan Damjanović, 2. Ester Jurić, 3. Fran Topalić
9 kola U15 rezultati CRO rtg
1. Tina Gretić, 2. Matej Borzan, 3. Filip Ivančević
9 kola U11 rezultati CRO rtg
03.01.2019.
09.01.2019.

raspis
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
24. Open Bošnjaci
1. gm Ivan Žaja, 2. gm Nenad Ferčec, 3. fm Efim Muratović (BIH) album slika
9 kola rezultati prijenos FIDE CRO rtg

Ivan Žaja
07.01.2019.
09.01.2019.

raspis
standard
60'+30"
rtg FIDE i CRO
11. top 10 kadeta, Rijeka
1. Ivan Trošelj, 2. Anamarija Radiković, 3. Andrija Čubrić album slika
6 kola rezultati prijenos FIDE CRO rtg

Ivan Trošelj
03.01.2019.
06.01.2019.

raspis
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
7. Memorijal 'Damir Mavrin', Podturen
1. im Robert Lončar, 2. fm Jurica Srbiš, 3. fm Bogdan Božinović
7 kola rezultati FIDE CRO rtg

Robert Lončar
02.01.2019.
06.01.2019.

raspis
standard
rtg FIDE i CRO
2. Open Rabac
1. cm Mladen Bratošević, 2. im Nenad Dorić, 3. fm Teo Tomulić
90'+30" 7 kola -2300 rezultati FIDE CRO rtg
1. Andrej Gal, 2. Niko Peruško, 3. Lovro Novosel
60'+30" 7 kola U16 rezultati FIDE CRO rtg

Mladen Bratošević

Andrej Gal
06.01.2019.
ŠSSDŽ
blitz
5'+2"
rtg FIDE blitz
Otvoreno brzopotezno prvenstvo Splitsko-dalmatinske županije, Split
1. gm Ante Šarić, 2. fm Ivan Jakić, 3. im Franjo Bilobrk
11 rezultati FIDE

Ante Šarić
02.01.2019.
ZŠS
blitz
3'+2"
rtg FIDE blitz
56. memorijal 'Mijo Udovčić', Zagreb
1. gm Ognjen Cvitan, 2. gm Zoran Jovanović, 3. gm Hrvoje Stević album slika
23 rezultati FIDE

Ognjen Cvitan
02.01.2019.
blitz
3'+2"
rtg FIDE blitz
Novogodišnji blic Šk Sladorana, Županja
1. Zoran Ljikar, 2. fm Slavko Rosić (BIH), 3. Luka Golubičić
19 rezultati FIDE

Zoran Ljikar
27.12.2018. 30.12.2018.
HŠS
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Finale Hrvatske kadetske lige, Bjelovar
1. ŠK Pula, 2. ŠK Casper Zadar, 3. ŠK Mornar Split
7 kola U16 rezultati FIDE
1. ŠK Picok Đurđevac, 2. ŠK Goran Vrbovsko, 3. ŠK Radnik Velimirovac
7 kola U16 žene rezultati FIDE

ŠK Pula
ŠK Picok Đurđevac
29.12.2018. - 30.12.2018.
Svjetsko prvenstvo u brzopoteznom šahu, Saint Petersburg (RUS)
web

1. gm Magnus Carlsen... 80. gm Marin Bosiočić, 87. gm Ivan Šarić
3'+2" 21 kola rezultati prijenos
29.12.2018.
20. Kup Mediterana, Rijeka
raspis

1. im Darko Dorić, 2. gm Ognjen Cvitan, 3. gm Dragan Kosić (MNE)
3'+2" 11 kola rezultati
29.12.2018.
Festival za mlade, Zagreb
web

1. Ivan Maravić, 2. Ivan Kochiev (BUL), 3. Marko Ninković (BIH)
rapid 10'+5" 7 kola U16 rezultati
1. Aleks Centriks (SLO), 2. Lovro Novosel, 3. Filip Car
rapid 10'+5" 7 kola U13 rezultati
1. Milana Babić (BIH), 2. Maša Babić (BIH), 3. Gašper Drevenšek (SLO)
rapid 10'+5" 7 kola U10 rezultati
1. Jakov Čolo, 2. Mislav Mikacinić, 3. Noa Ciban
osnovnoškolci bez sata 5 kola U15 rezultati
1. Petra Kovač, 2. Petar Remetović, 3. Lovro Pergar
osnovnoškolci bez sata 5 kola U12 rezultati
1. Ivan Horvat, 2. Max Poljan, 3. Matija Mihočka
osnovnoškolci bez sata 5 kola U09 rezultati
simultanka Garry Kasparov
26.12.2018. - 28.12.2018.
Svjetsko prvenstvo u ubrzanom šahu, Saint Petersburg (RUS)
web

1. gm Daniil Dubov (RUS)... 38. gm Ivan Šarić, 97. gm Marin Bosiočić
15'+10" 15 kola rezultati prijenos
23.12.2018.
Adventski cuger, Crikvenica
nagrade

1. gm Marin Bosiočić, 2. im Robert Lončar, 3. gm Ognjen Cvitan
3'+2" 13 kola rezultati

Marin Bosiočić
23.12.2018.
Otvoreni Božićni rapid za mlade, Vodnjan
raspis

slike
1. Dino Lovrić, 2. Niko Peruško, 3. Roko Kasun
10'+5" 7 kola U16 rezultati
1. Ema Hajdinić, 2. Emanuel Pačić, 3. Niko Karlo Spudić
10'+5" 7 kola U12 rezultati

Dino Lovrić
Ema Hajdinić
22.12.2018. - 23.12.2018.
Božić u KUL IN-u, Sisak
raspis

1. Filip Radenić, 2. im Muhamed Borić, 3. im Goran Antunac
25'+20" 7 kola rezultati

Filip Radenić
15.12.2018. - 22.12.2018.
Zadar Open
raspis

1. im Marcin Krzyzanowski (POL), 2. im Artem Omelja (UKR), 3. gm Nikola Djukic, 4. gm Ante Brkić...
(90'/40+30')+30" 9 kola A: + 2200 rezultati prijenos
1. Yavor Nikolov (BUL), 2. Ivo Jelečević (BIH), 3. wim Svetla Yordanova (BUL), 4. fm Ena Cvitan...
(90'/40+30')+30" 9 kola B: - 2300 rezultati

Ante Brkić
Ena Cvitan
22.12.2018.
11. Božićnjak, Rijeka
raspis

1. gm Marin Bosiočić, 2. gm Ognjen Jovanić, 3. Liam Brečević (SLO)...
3'+2" 13 kola rezultati

Marin Bosiočić
20.12.2018.
Kvalifikacije za 56. memorijal Mijo Udovčić, Zagreb
raspis

1. fm Matej Blažeka, 2. im Goran Đurović, 3. Vjekoslav Nemec
3'+2" 11 kola rezultati

Matej Blažeka
TURNIRI U NAJAVI
18.01.2019.
20.01.2019.

ŠSMŽ
rapid
25'+15"
rtg FIDE rapid
5. Otvoreno prvenstvo grada Čakovca
9 kola A turnir rezultati FIDE
9 kola B turnir U16 rezultati FIDE
9 kola B turnir U12 rezultati FIDE
19.01.2019.
27.01.2019.

ŠSSDŽ
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Pojedinačno prvenstvo Splitsko-dalmatinske županije, Split
9 kola rezultati FIDE
19.01.2019.
26.01.2019.

raspis
standard
45'+15"
rtg CRO
Pojedinačno prvenstvo Koprivničko-križevačke županije, Đurđevac
9 kola rezultati
19.01.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 1/10
7 FIDE
19.01.2019.
ŠSMŽ
blitz
5'+2"
rtg FIDE blitz
Brzopotezni turnir 'Vinska mušica', Čakovec
9 rezultati FIDE
23.01.2019.
22.03.2019.

standard
30'+30"
rtg CRO
Kadetsko prvenstvo ŠK Hrvatska čitaonica, Valpovo
berger
25.01.2019.
22.02.2019.

standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Otvoreno prvenstvo ŠK Uljanik, Pula
9 kola FIDE
31.01.2019.
blitz
5'+2"
rtg FIDE blitz
Brzopotezni turnir Lav 1-2019, Varaždin
10 rezultati FIDE
02.02.2019.
03.02.2019.

raspis
standard
30'+30"
rtg CRO
Kadetski turnir 'Dan svetog Blaža', Vodnjan
6 kola U16 rezultati
6 kola U12 rezultati
07.02.2019.
07.03.2019.


standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Prvenstvo grada Šibenika
9 kola FIDE
09.02.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 2/10
7 FIDE
11.02.2019.
25.02.2019.


standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Prvenstvo ŠK 'Goran' Bibinje
9 kola FIDE
15.02.2019.
17.02.2019.


standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
Kup Vukovarsko-srijemske županije, Pačetin
9 kola FIDE
02.03.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 3/10
7 FIDE
03.03.2019.
09.03.2019.

web
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
WGM Cvijet Mediterana, Rijeka
9 kola rezultati FIDE
06.04.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 4/10
7 FIDE
04.05.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 5/10
7 FIDE
25.05.2019.
raspis
rapid
15'
rtg FIDE rapid
Otvoreno rapid prvenstvo ŠK Rijeka U20 - 6/10
7 FIDE
15.06.2019.
23.06.2019.

raspis
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
3. Amaterski open Šolta
9 kola rezultati FIDE
22.06.2019.
29.06.2019.

raspis
standard
90'+30"
rtg FIDE i CRO
33. Open Pula
9 kola rezultati FIDE
FIDE CRO top liste

01.01.2019.
TOP_apsolutni TOP_žene
TOP_juniori TOP_juniorke
TOP_kadeti TOP_kadetkinje
Pretraživanje:

FIDE

H.Š.S.
Hrvatske šahovske lige

2017

2018
Razne šahovske veze
Albumi slika
Hrvatski šahovski savez

Registracija klubova i igrača za 2019. godinu

01.01.2019. - 31.01.2019.
Šahovski klub "ZNG 111"   Impressum Copyright POSLuH d.o.o.