Lovac na Damu

HRVATSKE TOP LISTE

01.12.2018.
TOP_apsolutni TOP_žene
TOP_juniori TOP_juniorke
TOP_kadeti TOP_kadetkinje
Pretraživanje:

FIDE

H.Š.S.

H.Š.S. registrirani

Hrvatske šahovske lige
2017

2018
Razne šahovske veze
Albumi slika


Poduprite nas svojom donacijom!
Festival za mlade, Zagreb 29.12.2018.
Kasparov Adriatic
Rapid turniri
Turnir osnovnoškolaca
Garry Kasparov – simultanka
ŠAHOVSKE VIJESTI
15.12.2018. - 22.12.2018.
Zadar Open
raspis

(90'/40+30')+30" 9 kola A: + 2200 rezultati prijenos
(90'/40+30')+30" 9 kola B: - 2300 rezultati
30.11.2018. - 16.12.2018.
Zatvoreno prvenstvo Vukovarsko-srijemske županije, Sotin
web

1. Stjepan Dabić, 2. fm Josip Stočko, 3. Zoran Ljikar
90'+30" 9 kola rezultati

Stjepan Dabić
08.12.2018. - 09.12.2018.
Pojedinačno prvenstvo Europe u ubrzanom šahu, Skopje (MKD)
web

1. Valerij Popov (RUS), 9. gm Hrvoje Stević, 13. gm Marin Bosiočić, 21. gm Davorin Kuljašević, 38. gm Ivan Šarić, 40. gm Ante Brkić, 44. gm Zoran Jovanović...
15'+10" 13 kola rezultati prijenos

Hrvoje Stević
07.12.2018. - 09.12.2018.
Valpovački dani šaha, Valpovo

21. Čarobni prsten, ženski turnir: 1. Ema Bevanda, 2. wfm Ana Iveković, 3. Heike Roklicer
30'+30" 7 kola žene rezultati raspis
15. Iovallium, kadetski turnir: 1. Petar Kovač, 2. Dominik Milinković, 3. Matej Borzan
30'+30" 7 kola U15 rezultati raspis
11. 107, juniorski turnir: 1.-2. Andrej Borzan, Igor Galonja, 3. Mia Ivona Jurić
30'+30" 6 kola U19 rezultati raspis
6. Naša djeca, turnir nada: 1. Gabrijel Cmiljanić, 2. Nora Borš, 3. Joško Pešić
bez sata 5 kola U11 rezultati raspis
01.12.2018. - 08.12.2018.
3. memorijal Krunoslav Hulak, Zagreb
raspis

1. gm Saša Martinović, 2. gm Momchil Nikolov (BUL), 3. im Jadranko Plenča... fm Jurica Srbiš osvojio IM normu
(90'/40+30')+30" 9 kola rezultati prijenos

Saša Martinović
08.12.2018.
Bilogorsko-podravski gambit, Križevci
raspis

1. Tvrtko Babić, 2. Lana Mršić
08.12. 15'+5" 2 kola U20 rezultati
1. Patrik Katalenić, 2. Jelena Kokša, 3. Marija Bilješko
08.12. 15'+5" 5 kola U14 rezultati
1. Filip Martić, 2. Hrvoje Dragić, 3. Petar Remetović
08.12. 15'+5" 5 kola U12 rezultati
1. Mihael Sučić, 2. Ivan Martić, 3. Natko Kudeljnjak
08.12. 15'+5" 7 kola U10 rezultati
06.12.2018. - 07.12.2018.
Pojedinačno prvenstvo Europe u brzopoteznom šahu, Skopje (MKD)
web

1. Vladislav Artemiev (RUS), 11. gm Hrvoje Stević, 18. gm Zoran Jovanović, 28. gm Ivan Šarić, 39. gm Ante Šarić, 50. gm Davorin Kuljašević...
3'+2" 11 kola, 2 partije rezultati prijenos

Hrvoje Stević
06.12.2018.
dr. sc. Marina Zelić (1947-2018)

Tijekom šahovske partije 7. kola III. Memorijala Krunoslava Hulaka, 6.12.2018., preminula je od srčanog udara višestruka prvakinja Hrvatske, nacionalna majstorica Marina Zelić.
02.12.2018.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za kadete u ubrzanom šahu, Zagreb
web

1. Lovro Novosel, 2. Lukas Jurakić, 3. Stjepan Damjanović
15'+10" 7 kola U14 rezultati
1. Ema Bevanda, 2. Lea Stojković, 3. Ela Grdenić
15'+10" 5 kola U14 Ž rezultati
1. Damian Vučenović, 2. Jan Horčička, 3. Emanuel Bunić
15'+10" 7 kola U12 rezultati
1. Marta Trgovac, 2. Klara Begić, 3. Lucija Botica
15'+10" 7 kola U12 Ž rezultati
1. Jan Babler, 2. Nikola Kos, 3. Filip Ivančević
15'+10" 7 kola U10 rezultati
1. Anja Savić, 2. Sara Karlušić, 3. Petra Mardešić
15'+10" 7 kola U10 Ž rezultati
1. Ivan Horvat, 2. Dominik Brleković, 3. Dominik Đurašin
15'+10" 7 kola U08 rezultati
1. Neva Savić, 2. Lara Zagorac, 3. Jelena Šimović
15'+10" 3 kola U08 Ž rezultati

U14 M
U14 Ž
U12 M
U12 Ž

U10 M
U10 Ž
U08 M
U08 Ž
24.11.2018. - 01.12.2018.
Open Mediteran, Rijeka
raspis

1. Siniša Cucančić, 2. Simon Šajn (SLO), 3. Željko Berić
90'+30" 9 kola rezultati prijenos

Siniša Cucančić
24.11.2018. - 25.11.2018.
Kvalifikacije za ulazak u 1. B ligu, Virovitica
web

1. ŠK Pula, 2. ŠK Bjelovar, 3. ŠK Vina Markota Pleternica
90'+30" 3 kola rezultati
24.11.2018. - 25.11.2018.
Kadetski turnir, Sesvete
raspis

1. Matija Fauković, 2. Luka Karlušić, 3. Lukas Jurakić
30'+30" 6 kola U15 rezultati
1. Šimun Dumančić, 2. Lovro Novosel, 3. Filip Car
30'+30" 6 kola U13 rezultati
1. Vibor Frouth, 2. Andrej Gal, 3. Leon Đurić
30'+30" 6 kola U11 rezultati
1. Max Poljan, 2. Adrian Petrus, 3. Jakov Matoković
30'+30" 6 kola U09 rezultati
12.11.2018. - 23.11.2018.
Turnir mira, Zagreb
web

1. B. Adhiban (IND), 2. Etienne Bacrot (FRA), 3. Vassily Ivanchuk (UKR), 4. Ivan Šarić
(90'/40+30')+30" 11 kola rezultati prijenos

Ivan Šarić
17.11.2018. - 18.11.2018.
2. memorijal Stjepan Kamenečki, Koprivnica
raspis
1. Tereza Dejanović, 2. Anamarija Radiković, 3. Jelena Kokša
30'+30" 6 kola U16 rezultati

1. Emanuel Bunić, 2. Jan Horčička, 3. Matej Zadro
30'+30" 6 kola U12 rezultati

Tereza Dejanović

Emanuel Bunić
11.11.2018. i 18.11.2018.
Otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade, Kastav i Poreč
pravilnik

slike Kastav
1. Gabrijel Mažuran, 2. Bruno Purini, 3. Ivo Pahljina
30'+30" 6 kola U20 rezultati
1. Filip Arapović, 2. Ema Hajdinić, 3. Niko Karlo Spudić
30'+30" 6 kola U12 rezultati

Gabrijel Mažuran

Filip Arapović
17.11.2018.
7. otvoreno kadetsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije, Krapina
raspis

1. Ema Žegrec, 2. Filip Bezik-Harić, 3. Gabrijel Kučko
10'+5" 9 kola U16 rezultati
1. Vibor Frouth, 2. Roko Jaković, 3. Dominik Delibašić
10'+5" 9 kola U12 rezultati
16.11.2018. - 17.11.2018.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za osobe sa invaliditetom, Poreč
web

1. Radoslav Ćosić, 2. Alen Ognjačević, 3. Krsto Kovačević
30'+30" 7 kola rezultati

Radoslav Ćosić
NAJAVE
23.12.2018.
Otvoreni Božićni rapid za mlade, Vodnjan
raspis

10'+5" 7 kola U16 rezultati
10'+5" 7 kola U12 rezultati
26.12.2018. - 30.12.2018.
Finale Hrvatske kadetske lige, Bjelovar
web

90'+30" 7 kola U16 rezultati
90'+30" 7 kola U16 Ž rezultati
29.12.2018.
Festival za mlade, Zagreb
web

rapid 10'+5" 7 kola U16
rapid 10'+5" 7 kola U13
rapid 10'+5" 7 kola U10
osnovnoškolci bez sata 5 kola U15
osnovnoškolci bez sata 5 kola U12
osnovnoškolci bez sata 5 kola U09
simultanka Garry Kasparov
29.12.2018.
20. Kup Mediterana, Rijeka
raspis

3'+2" 11 kola
02.01.2019. - 06.01.2019.
Open Rabac
raspis

90'+30" 7 kola - 2301 rezultati
60'+30" 7 kola U16 rezultati
03.01.2019. - 09.01.2019.
Open Bošnjaci
raspis

90'+30" 9 kola rezultati
03.01.2019. - 06.01.2019.
7. memorijal Damir Mavrin, Podturn
raspis

90'+30" 7 kola rezultati
03.03.2019. - 09.03.2019.
WGM Cvijet Mediterana, Rijeka
web

90'+30" 9 kola
15.06.2019. - 23.06.2019.
Amaterski open Šolta
raspis

Pravo nastupa za igrače koji na dan prijave imaju FIDE rejting manji od 2300.
90'+30" 9 kola rezultati
22.06.2019. - 29.06.2019.
Open Pula
raspis

90'+30" 9 kola
03.08.2019. - 11.08.2019.
Open Split
raspis

90'+30" 9 kola rezultati
17.09.2019. - 26.09.2019.
Europsko ekipno prvenstvo za veterane, Mali Lošinj

S50 i S65
(90'/40+30')+30"
05.10.2019. - 08.10.2019.
3. pozivni kadetski i juniorski turniri povodom blagdana Sv.Stjepana I. Pape i mučenika, Hvar
raspis

U18, U16, U14
90'+30"
Šahovski klub "ZNG 111"   Impressum Copyright POSLuH d.o.o.