Lovac na Damu

HRVATSKE TOP LISTE
01.04.2018.
TOP_apsolutni TOP_žene
TOP_juniori TOP_juniorke
TOP_kadeti TOP_kadetkinje
Pretraživanje:

FIDE
H.Š.S.
H.Š.S. registrirani
Hrvatske šahovske lige
2017
2018
Razne šahovske veze
Albumi slika
Poduprite nas svojom donacijom!
ŠAHOVSKE VIJESTI

17.04.2018. - 27.04.2018.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, Požega

gm Marin Bosiočić, gm Hrvoje Stević, gm Ivan Šarić, gm Saša Martinović (prva četvorica 2017.)
gm Ante Šarić, gm Nenad Ferčec, im Blažimir Kovačević, gm Ante Brkić (plasman sa turnira: Split, Pula, Zagreb, Zadar)
gm Zdenko Kožul, gm Mladen Palac, gm Davorin Kuljašević, gm Zoran Jovanović (po rejtingu)
(90'/40+30')+30" - 11 kola rezultati prijenos

18.04.2018. - 26.04.2018.
Spring festival, Budapest (HUN)

im Leon Livaić, im Sven Tica
(90'/40+30')+30" - 9 kola rezultati prijenos

07.04.2018. - 20.04.2018.
Europsko pojedinačno prvenstvo za žene, Vysoke Tatry (SVK) [raspis]

1. gm Valentina Gunina (RUS), 2. gm Nana Dzagnidze (GEO), 3. gm Anna Ushenina (UKR)... wim Ana Berke
(90'/40+30')+30" - 11 kola rezultati prijenos

03.04.2018. - 08.04.2018.
1. Hrvatska juniorska liga, Sveti Filip i Jakov [raspis]

1. ŠK Liburnija Rijeka, 2. ŠK Sloboda Mihovljan, 3. AŠK Junior Rijeka, 4. ŠK Stridon Štrigova, 5. ŠK Mornar Split, 6. ŠK Zaprešić, 7. ŠK Zagreb, 8. ŠK Đuro Đaković Slavonski Brod, 9. ŠK Casper Zadar, 10. HAŠK Mladost Zagreb, 11. ŠK Vladimir Gortan Poreč, 12. ŠK Kastav
90'+30" - 11 kola rezultati prijenos

29.03.2018. - 02.04.2018.
3. Grenke open, Karlsruhe (GER) [web]

1. im Vincent Keymer (GER), 2. gm Anton Korobov (UKR), 3. gm Dmitry Gordijevsky (RUS)
6. gm Zdenko Kožul, 44. gm Davorin Kuljašević (787 igrača)
120'/40+30' - 9 kola prijenos

30.03.2018. - 02.04.2018.
1. Osteropen Zürich (SUI) [web]

1. gm Christian Bauer (FRA), 2. gm Dejan Pikula (SRB), 3. gm Ognjen Cvitan
(90'/40+30')+30" - 7 kola rezultati

24.03.2018. - 31.03.2018.
Karpoš open, Skopje (MKD) [web]

1. im Radoslav Dimitrov (BUL), 2. gm Siniša Dražić (SRB), 3. im Leon Livaić
Leonu ždrijeb nije išao na ruku pa je igrao samo sa dva velemajstora tako da ovaj odličan rezultat ne vrijedi za velemajstorsku normu.
(90'/40+30')+30" - 9 kola rezultati prijenos

Leon Livaić

19.03.2018. - 29.03.2018.
Prvenstvo Splitsko-dalmatinske županije, Split [web]

1. Ivan Krnić, 2. im Srđan Šale, 3. Martin Zorislav Džaja
90'+30" - 9 kola rezultati

Ivan Krnić

17.03.2018. - 28.03.2018.
Europsko pojedinačno prvenstvo, Batumi (GEO) [web]

gm IVAN ŠARIĆ prvak Europe

1. gm Ivan Šarić, 2. gm Radoslaw Wojtaszek (POL), 3. gm Sanan Sjugirov (RUS)...
54. gm Ante Brkić, 81. gm Mladen Palac, 102. gm Marin Bosiočić, 107. gm Saša Martinović
(90'/40+30')+30" - 11 kola rezultati prijenos
Čestitka Središnjeg državnog ureda za šport

Ivan Šarić
NAJAVE

05.05.2018. - 11.05.2018.
48. Open Bosna, Sarajevo (BIH) [raspis]

Stiže i 48. izdanje poznatog turnira ŠK Bosna.
gm Zdenko Kožul, gm Ante Brkić, gm Ognjen Cvitan
(90'/40+30')+30" - 9 kola rezultati

12.05.2018. - 13.05.2018.
17. Turnir juniorki "Buševec 2018", Velika Gorica [raspis]

Puno generacija juniorki imalo je čast i zadovoljsto igrati na turniru u organizaciji ŠK Polet Buševec.
"A" turnir 25'+15" - 7 kola rezultati
"B" turnir 30'+30" - 6 kola rezultati

12.05.2018.
14. Memorijal Petar Žaja, Aržano [raspis]

Tradicionalno okupljanje šahista u Aržanu.
15'+5' - 9 kola

15.05.2018. - 20.05.2018.
Finale Hrvatskog kupa, Mali Lošinj [raspis]

Pravo i obveza nastupa za sve klubove 1. A i 1. B Hrvatske lige te pobjednike županijskih kvalifikacija.
(90'/40+30')+30" - 6 kola rezultati
Festival
90'+30" - 5 kola

23.05.2018. - 29.05.2018.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za žene, Zagreb [raspis]

Prvenstvo je otvoreno za sve hrvatske registrirane igračice.
(90'/40+30')+30" - 9 kola

27.05.2018.
5. Memorijal Stjepan Vrban, Koprivnica [raspis]

Gospodar svibnja 2018.
7'+3' - 9 kola

01.06.2018. - 03.06.2018.
Otvoreni turnir mladih, Kastav [web]

Tradicionalni turnir mladih igrača do 20 godina u Kastvu.
60'+30" - 5 kola rezultati

16.06.2018. - 21.06.2018.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za kadetkinje i kadete, Trogir [raspis]

Odvojeni turniri za dječake i djevojčice u konkurencijama do 15, 13, 11, 9 i 7 godina
90'+30" - 9 kola

23.06.2018. - 30.06.2018.
32. Open Pula [raspis]

Popularni turnir uspio se vratiti u svoj tradicionalni termin..
90'+30" - 9 kola rezultati

24.06.2018. - 01.07.2018.
Amaterski open Šolta [raspis]

Turnir za igrače koji na dan prijave imaju FIDE rejting manji od 2300.
90'+30" - 9 kola rezultati

19.07.2018. - 21.07.2018.
Europsko ekipno prvenstvo za mlade, Bad Blankenburg (GER) [web]

U12 i U18
(90'/40+30')+30" - 7 kola

23.07.2018. - 29.07.2018.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniorke i juniore, Vinkovci

Odvojeni turniri za mladiće i djevojke u konkurenciji do 19 i do 17 godina.
90'+30" - 9 kola

29.07.2018. - 05.08.2018.
4. Open Lignano (ITA) [raspis]

A +1900 - 90'+30" - 9 kola
B 1600-1900 - 90'+30" - 9 kola
C -1600 - 90'+30" - 9 kola

02.08.2018. - 05.08.2018.
10. Open Bjelovar [raspis]

Jubilarni 10. turnir u Bjelovaru.
90'+30" - 7 kola rezultati

12.08.2018. - 19.08.2018.
Split open [raspis]

Split open igra se u hotelu Zagreb.
90'+30" - 9 kola rezultati

19.08.2018. - 30.08.2018.
Europsko pojedinačno prvenstvo za mlade, Riga (LAT)

U8, U10, U12, U14, U16, U18
(90'/40+30')+30" - 9 kola

08.09.2018. - 15.09.2018.
1. Hrvatska liga za žene, Biograd

ŠK Liburnija Rijeka, ŠK Polet Buševec, ŠK Draga Rijeka, HAŠK Mladost Zagreb, ŠD Sisak, ŠK Đakovo, AŠK Junior Rijeka, ŠK Goranka Ravna Gora, ŠK Čakovec, ŠŠK Konaki Novo Virje
(90'/40+30')+30" - 9 kola

08.09.2018. - 16.09.2018.
1. A Hrvatska liga, Biograd

ŠK Zagreb, ŠK Liburnija Rijeka, GŠK Solin-Cemex, ŠK Ferit-Osijek, ŠK Petar Sedlar Pepe Kaštel Novi, ŠK Rijeka, ŠK Sljeme-Agroproteinka Sesvete, ŠK Vukovar '91, ŠK Đakovo, ŠK Dubrovnik
(90'/40+30')+30" - 9 kola

15.09.2018. - 23.09.2018.
1. B Hrvatska liga, Biograd

ŠŠK Podravka Koprivnica, ŠK Đuro Đaković Slavonski Brod, HAŠK Mladost Zagreb, ŠK Brda Split, ŠK Stridon Štrigova, ŠK Mornar Split, ŠK Vinkovci, ŠK Goran Bibinje, ŠK Šibenik, AŠK Junior Rijeka
(90'/40+30')+30" - 9 kola

24.09.2018. - 05.10.2018.
Šahovska olimpijada, Batumi (GEO) [web]

otvorena i ženska konkurencija
(90'/40+30')+30" - 11 kola

19.10.2018. - 31.10.2018.
Svjetsko pojedinačno prvenstvo za mlade, Halkidiki (GRE)

U14, U16, U18
(90'/40+30')+30" - 11 kola

04.11.2018. - 09.11.2018.
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za veterane, Malinska [web]

S50 - 90'+30" - 7 kola rezultati

03.11.2018. - 16.11.2018.
Svjetsko pojedinačno prvenstvo za mlade, Santiago de Compostela (ESP)

U8, U10, U12
(90'/40+30')+30" - 11 kola

21.03.2019. - 31.03.2019.
Europsko ekipno prvenstvo za veterane, Sveti Martin na Muri

S50 i S65
(90'/40+30')+30"
Šahovski klub "ZNG 111"   Impressum Copyright POSLuH d.o.o.