šah

HRVATSKE ŠAHOVSKE LIGE - 2015.

HRVATSKE ŠAHOVSKE LIGE - 2016.


1. A liga - rezultati

1. LIBURNIJA Rijeka, 2. ZAGREB Zagreb, 3. ETF-OSIJEK Osijek, 4. PETAR SEDLAR PEPE Kaštel Novi, 5. SOLIN-CEMEX Solin, 6. ĐURO ĐAKOVIĆ Slavonski Brod, 7. SLJEME-AGROPROTEINKA Sesvete, 8. VUKOVAR '91 Vukovar, 9. MLADOST Zagreb, 10. BRDA Split
1. B liga - rezultati

1. RIJEKA Rijeka, 2. PODRAVKA Koprivnica, 3. POŽEGA Požega, 4. VINKOVCI Vinkovci, 5. MORNAR Split, 6. PULA Pula, 7. ĐAKOVO LIM-MONT Đakovo, 8. DUBROVNIK Dubrovnik, 9. GORAN Bibinje, 10. ŠIBENIK Šibenik
Kvalifikacije za 1. B ligu -

SLOGA Pačetin, STRIDON Štrigova, KARLOBAG Karlobag, ZADAR Zadar
2. liga - istok - rezultati

1. SLOGA Pačetin, 2. SLADORANA Županja, 3. ETF-OSIJEK (2) Osijek, 4. BELIŠĆE Belišće, 5. SLATINA Slatina, 6. VINA MARKOTA Pleternica, 7. TRPINJA TRIGLAV OSIGURANJE Trpinja, 8. BOROVO 1937 Vukovar, 9. SLAVONAC Našice, 10. ILOK Ilok, 11. VIROVITICA Virovitica, 12. HRVATSKA ČITAONICA Valpovo
2. liga - centar - rezultati

1. STRIDON Štrigova, 2. BJELOVAR Bjelovar, 3. DUGA RESA Duga Resa, 4. KONAKI Novo Virje, 5. MEĐIMURJE Čakovec, 6. BILOGORA '91 Grubišno Polje, 7. POLET Buševec, 8. KRAPINA Krapina, 9. TOMISLAV-GORAN Sveti Ivan Žabno, 10. ERICCSON-NIKOLA TESLA Zagreb, 11. VELIKA GORICA Velika Gorica, 12. PODSUSED Podsused
kvalifikacije za 2. ligu - centar - rezultati

SLOBODA Mihovljan, PIK VRBOVEC Vrbovec
2. liga - zapad - rezultati

1. KARLOBAG Karlobag, 2. BUJE Buje, 3. KRK Krk, 4. JUNIOR Rijeka, 5. VLADIMIR GORTAN Poreč, 6. GORANKA Ravna Gora, 7. KVARNER Rijeka, 8. BATANA Rovinj, 9. ULJANIK Pula, 10. KRALJEVICA Kraljevica
2. liga - jug - rezultati

1. ZADAR Zadar, 2. PRIMOŠTEN Primošten, 3. DUBROVNIK (2) Dubrovnik, 4. SVETI VID Privlaka, 5. BAČVICE Split, 6. PETAR SEDLAR PEPE (2) Kaštel Novi, 7. BRDA (2) Split, 8. A1 Split, 9. MAKARSKA Makarska, 10. ŠIBENIK (2) Šibenik
3. a liga - istok - rezultati

1. NEGOSLAVCI Negoslavci, 2. BOŠNJACI Bošnjaci, 3. BORAC Bobota, 4. VUKOVAR '91 (2) Vukovar, 5. ŠOKADIJA Stari Mikanovci, 6. SLOGA Borovo, 7. JANKOVCI Novi Jankovci, 8. VINKOVCI (2) Vinkovci, 9. KOMLETINCI Komletinci, 10. TRPINJA (2) Trpinja
3. b liga - istok - rezultati

1. BJELOBRDSKI Bijelo Brdo, 2. RADNIK Velimirovac, 3. DRAGOVOLJAC SVETI JOSIP RADNIK Osijek, 4. HVIDR-A Osijek, 5. DONJI MIHOLJAC Donji Miholjac, 6. ĐAKOVO LIM-MONT (2) Đakovo, 7. ĐURĐENOVAC Đurđenovac, 8. PETRIJEVCI Petrijevci, 9. MLADOST Osijek, 10. GORJANAC Gorjani
3. c liga - istok - rezultati

1. ĐURO ĐAKOVIĆ (2) Slavonski Brod, 2. LAPJAK Velika, 3. ŠAHOVNICA Garčin, 4. BEDEM Gornji Bogićevci, 5. POSAVAC Ruščica, 6. BROD Slavonski Brod, 7. STRMAC Nova Gradiška, 8. PAKRAC-LIPIK Pakrac, 9. ZRINSKI Stari Slatnik, 10. KOPANICA Velika Kopanica
3. a liga - centar - rezultati

1. KONČAR Zagreb, 2. STJEPAN BOSAK-URIHO Zagreb, 3. OROSLAVJE Oroslavje, 4. SVETA NEDELJA Sveta Nedelja, 5. POLET Zabok, 6. ZAPREŠIĆ Zaprešić, 7. SISAK Sisak, 8. NOVI ZAGREB Zagreb, 9. UHBDR 99. BRIGADE Zagreb, 10. IVANIĆ Ivanić Grad, 11. SAMOBOR Samobor, 12. PETRINJA Petrinja
kvalifikacije za 3. a ligu - centar - rezultati

1. GAJ Mače, 2. OBRTNIK Novska
3. b liga - centar - rezultati

1. SLOBODA Mihovljan, 2. STRAHONINEC Strahoninec, 3. GORNJI MIHALJEVEC Gornji Mihaljevec, 4. STRIDON (2) Štrigova, 5. PRETETINEC Pretetinec, 6. GARDINOVEC Gardinovec, 7. GORAN Lopatinec, 8. MIKLAVEC Miklavec, 9. MLADOST Varaždinske Toplice, 10. MURSKO SREDIŠĆE Mursko Središće
3. c liga - centar - rezultati

1. PIK VRBOVEC Vrbovec, 2. KOPRIVNICA Koprivnica, 3. KRIŽEVCI Križevci, 4. GAREŠNICA Garešnica, 5. BRASLAV RABAR Hercegovac, 6. PICOK Đurđevac, 7. TOMISLAV-GORAN (2) Sveti Ivan Žabno, 8. STARI GRANIČAR Cirkvena
3. liga - zapad - rezultati

1. LOŠINJ Mali Lošinj, 2. VELEBIT Senj, 3. RJEČINA Dražice, 4. DELNICE Delnice, 5. RIJEKA (2) Rijeka, 6. PULA (2) Pula, 7. CRIKVENICA Crikvenica, 8. MAESTRAL Rijeka, 9. LABIN Labin, 10. VODNJAN Vodnjan
3. liga - jug - rezultati

1. MORNAR (2) Split, 2. OMIŠ Omiš, 3. SV. VID Klis, 4. JELSA Jelsa, 5. PETAR ŽAJA Aržano, 6. EPETIUM Stobreč, 7. PETAR SEDLAR PEPE (3) Kaštel Novi, 8. SINJ Sinj, 9. CASPER Zadar, 10. SOLIN-CEMEX (2) Solin
4. a liga - istok - rezultati

1. SHIRLI GUNJA Gunja, 2. IVANKOVO Ivankovo, 3. MARKUŠICA Markušica, 4. ŠOKADIJA Babina Greda, 5. TOMPOJEVCI Tompojevci
4. b liga - istok - rezultati

1. BELI MANASTIR Beli Manastir, 2. ČEPIN Čepin, 3. RETFALA Osijek, 4. ĐAKOVO LIM-MONT (3) Đakovo, 5. ETF-OSIJEK (3) Osijek, 6. AMATER Strizivojna
4. c liga - istok - rezultati

1. KRALJ Slavonski Brod, 2. KUTJEVO Kutjevo, 3. ČAGLIN Čaglin, 4. ORAHOVICA Orahovica, 5. GUNDINCI Gundinci, 6. HVIDRA-BROD Slavonski Brod, 7. BRESTOVAC Brestovac, 8. TOMISLAV Donji Andrijevci
4. a liga - centar - rezultati

1. ŠPANSKO Zagreb, 2. CAISSA Zagreb, 3. BAN JELAČIĆ Zaprešić, 4. DUGO SELO Dugo Selo, VLADIMIR IVETIĆ Zagreb, 6. VRBANI Zagreb, 7. KLAKA Zagreb, 8. SILENT Zagreb, 9. PRIGORJE MARKUŠEVEC Zagreb, 10. INA Zagreb, 11. JASKA Jastrebarsko, 12. ODRA Zagreb
4. b liga - centar - rezultati

1. SLOBODA (2) Mihovljan, 2. VARAŽDIN Varaždin, 3. DINAMO Pavlovec, 4. MAROF Novi Marof, 5. NIKOLA ZRINSKI Gornji Kuršanec, 6. PRELOG Prelog, 7. ČAKOVEC Čakovec, 8. LEPOGLAVA Lepoglava, 9. METALAC Ladanje Donje, 10. GORNJI MIHALJEVEC (2) Gornji Mihaljevec, 11. STRIDON (3) Štrigova
4. c liga - centar - rezultati

1. OBRTNIK Novska, 2. MOSLAVINA Kutina, 3. JASENOVAC Jasenovac, 4. SISAK (2) Sisak, 5. SAVA Puska
4. d liga - centar - rezultati

1. GAJ Mače, 2. STRAŽA Hum na Sutli, 3. KRAPINA (2) Krapina, 4. ZELENJAK Klanjec, 5. OROSLAVJE (2) Oroslavje, 6. DONJA STUBICA Donja Stubica, 7. KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice, 8. PREGRADA Pregrada
4. liga - zapad - rezultati

1. KASTAV Kastav, 2. KRK (2) Krk, 3. GOSPIĆ Gospić, 4. GACKA Otočac, 5. LOŠINJ (2) Mali Lošinj, 6. ZRINSKI-FRANKOPAN Novi Vinodolski, 7. LOVAC Pazin, 8. CRES Cres
4. liga - jug - rezultati

1. ZADAR (2) Zadar, 2. GORAN (2) Bibinje, 3. STUDENT Split, 4. PLOČE Ploče, 5. KNIN Knin, 6. BRODARICA Brodarica, 7. PAKOŠTANE Pakoštane, 8. PETAR SEDLAR PEPE (4) Kaštel Novi
5. liga - centar - rezultati

1. HRVATSKI BRANITELJ 90-96 Zagreb, 2. POLET (2) Buševec, 3. DRAGANIĆI Draganići, 4. KONČAR (2) Zagreb, 5. MAKSIMIR Zagreb, 6. AER Zagreb, 7. RUGVICA Rugvica, 8. VRUSTUN 1252 Vurnovec, 9. ZAPREŠIĆ (2) Zaprešić, 10. STJEPAN BOSAK-URIHO (2) Zagreb, 11. HAŠK Zagreb, 12. POLET Zagreb, 13. ERICSSON-NIKOLA TESLA (2) Zagreb
1. ženska liga - rezultati

1. MLADOST Zagreb, 2. POLET Buševec, 3. LIBURNIJA Rijeka, 4. DRAGA Rijeka, 5. SISAK Sisak, 6. MORNAR Split, 7. JUNIOR Rijeka, 8. DAMA Đakovo, 9. VINKOVCI Vinkovci
2. ženska liga - rezultati

1. ĐAKOVO LIM-MONT Đakovo, 2. GORANKA Ravna Gora
1. juniorska liga - rezultati

1. LIBURNIJA Rijeka, 2. MLADOST Zagreb, 3. KONAKI Novo Virje, 4. ZAGREB Zagreb, 5. SLOBODA Mihovljan, 6. MORNAR Split, 7. JUNIOR Rijeka, 8. STRMAC Nova Gradiška, 9. RIJEKA Rijeka, 10. PRIGORJE Markuševec
2. juniorska liga - istok - rezultati

1. ĐAKOVO LIM-MONT Đakovo, 2. RADNIK Velimirovac, 3. VINKOVCI Vinkovci, 4. AMATER Strizivojna, 5. POŽEGA Požega, 6. ŠOKADIJA Babina Greda, 7. SLOGA Pačetin, 8. SLAVONAC Našice
2. juniorska liga - centar - rezultati

1. ZAPREŠIĆ Zaprešić, 2. SVETA NEDELJA Sveta Nedelja, 3. SISAK Sisak, 4. IVAN DVORŽAK Rovišće, 5. BAN JELAČIĆ Zaprešić, 6. MOSLAVINA Kutina, 7. VELIKA GORICA Velika Gorica
2. juniorska liga - zapad - rezultati

1. VLADIMIR GORTAN Poreč, 2. RJEČINA Dražice, 3. ŠAH ŠKOLA GORANKA Ravna Gora, 4. GORAN Vrbovsko, 5. KASTAV Kastav, 6. LOŠINJ Mali Lošinj, 7. CRES Cres
2. juniorska liga - jug - rezultati

1. ŠIBENIK Šibenik, 2. PETAR ŽAJA Aržano, 3. JELSA Jelsa, 4. SOLIN-CEMEX Solin, 5. SVETI VID Privlaka, 6. BRDA Split, 7. DUBROVNIK Dubrovnik
finale lige kadeta -

ĐURO ĐAKOVIĆ Slavonski Brod, MLADOST Zagreb, SVETA NEDELJA Bestovje, IVAN DVORŽAK Rovišće, ZAPREŠIć Zaprešić, ERICCSON-NIKOLA TESLA Zagreb, LIBURNIJA Rijeka, MORNAR Split
liga kadeta - istok 1. - rezultati

1. ĐURO ĐAKOVIĆ Slavonski Brod, 2. SLADORANA Županja, 3. POŽEGA Požega, 4. RADNIK Velimirovac, 5. ĐAKOVO LIM-MONT Đakovo, 6. DONJI MIHOLJAC Donji Miholjac, 7. AMATER Strizivojna, 8. ETF-OSIJEK Osijek, 9. BJELOBRDSKI Bijelo Brdo, 10. BELIŠĆE Belišće
liga kadeta - istok 2. - rezultati

1. GUNDINCI Gundinci, 2. SLADORANA (2) Županja, 3. POŽEGA (2) Požega, 4. VUKOVAR '91 Vukovar, 5. TRPINJA TRIGLAV OSIGURANJE Trpinja, 6. ĐURO ĐAKOVIĆ (2) Slavonski Brod, 7. RADNIK (2) Velimirovac, 8. SLAVONAC Našice, 9. ŠOKADIJA Babina Greda, 10. ORAHOVICA Orahovica, 11. ĐURO ĐAKOVIĆ (3) Slavonski Brod, 12. KOPANICA Velika Kopanica, 13. SLADORANA (3) Županja, 14. ĐAKOVO LIM-MONT (2) Đakovo, 15. SLADORANA (4) Županja, 16. SHIRLI GUNJA Gunja, 17. SHIRLI GUNJA (2) Gunja
liga kadeta - centar 1. - rezultati

1. MLADOST Zagreb, 2. SVETA NEDELJA Bestovje, 3. IVAN DVORŽAK Rovišće, 4. ZAPREŠIć Zaprešić, 5. ERICCSON-NIKOLA TESLA Zagreb, 6. OROSLAVJE Oroslavje, 7. SISAK Sisak, 8. SLOBODA Mihovljan, 9. NOVI ZAGREB Zagreb, 10. ZAGREB Zagreb
liga kadeta - centar 2. - rezultati

1. PICOK Đurđevac, 2. BRESTJE Sesvete, 3. BAN JELAČIĆ Zaprešić, 4. MLADOST Varaždinske Toplice, 5. SAMOBOR Samobor, 6. PODSUSED Zagreb, 7. DUGO SELO Dugo Selo, 8. DUGA RESA Duga Resa, 9. KONAKI Novo Virje, 10. PRIGORJE Markuševec
liga kadeta - centar 3. - rezultati

1. STRIDON Štrigova, 2. SVETA NEDELJA (2) Sveta Nedelja, 3. PODRAVKA Koprivnica, 4. NOVI ZAGREB (2) Zagreb, 5. BRESTJE (2) Sesvete, 6. DONJA STUBICA Donja Stubica, 7. GRANIČAR Crikvena, 8. KRIŽEVCI Križevci, 9. MLADOST (2) Varaždinske Toplice, 10. SLOBODA (2) Mihovljan
liga kadeta - centar 4. - rezultati

1. GARDINOVEC Gardinovec, 2. CAISSA Zagreb, 3. ODRA Zagreb, 4. SLJEME-AGROPROTEINKA Sesvete, 5. ČAKOVEC Čakovec, 6. SVETA NEDELJA (3) Sveta Nedelja, 7. KOPRIVNICA Koprivnica, 8. POLET Buševec, 9. STRAHONINEC Strahoninec, 10. DINAMO Palovec, 11. GARDINOVEC (2) Gardinovec, 12. BJELOVAR Bjelovar, 13. BJELOVAR (2) Bjelovar, 14. METALAC Ladanje Donje, 15. GAREŠNICA Garešnica, 16. SISAK (2) Sisak, 17. HRVATSKI BRANITELJ 90-96 Zagreb, 18. SISAK (3) Sisak, 19. BRESTJE (3) Sesvete, 20. NOVI ZAGREB OŠ TAVNO Zagreb, 21. VRUSTUN 1252 Vurnovec, 22. ERICCSON-NIKOLA TESLA poletarci Zagreb, 23. OROSLAVJE (2) Oroslavje, 24. CAISSA (2) Zagreb, 25. MEĐIMURJE Čakovec, 26. ERICCSON-NIKOLA TESLA (2) Zagreb, 27. PREGRADA Pregrada, 28. GORNJI MIHALJEVEC Gornji Mihaljevec, 29. KRAPINA Krapina, 30. ODRA (2) Zagreb, 31. LEKENIK Lekenik, 32. PIK VRBOVEC Vrbovec
liga kadeta - zapad - rezultati

1. LIBURNIJA Rijeka, 2. RIJEKA Rijeka, 3. JUNIOR Rijeka, 4. PULA Pula, 5. GORAN Vrbovsko, 6. ŠAH ŠKOLA GORANKA Ravna Gora, 7. VELEBIT Senj, 8. VLADIMIR GORTAN Poreč, 9. LOŠINJ Mali Lošinj, 10. CRES Cres
liga kadeta - jug 1. - rezultati

1. MORNAR Split, 2. CASPER Zadar, 3. PETAR SEDLAR PEPE Kaštel Novi, 4. JELSA Jelsa, 5. PETAR ŽAJA Aržano, 6. PRIMOŠTEN Primošten, 7. ŠIBENIK Šibenik, 8. OMIŠ Omiš
liga kadeta - jug 2. istok - rezultati

1. MORNAR (2) Split, 2. JELSA (2) Jelsa, 3. SOLIN-CEMEX Solin, 4. BRDA Split, 5. STUDENT Split, 6. MAKARSKA Makarska
finale lige kadetkinja -

POLET Buševec, PICOK Đurđevac, SISAK Sisak, RADNIK Velimirovac, POŽEGA Požega, GORAN Vrbovsko, (zapad), (jug)
liga kadetkinja - istok - rezultati

1. RADNIK Velimirovac, 2. POŽEGA Požega, 3. ĐAKOVO LIM-MONT Đakovo
liga kadetkinja - centar - rezultati

1. POLET Buševec, 2. PICOK Đurđevac, 3. SISAK Sisak, 4. ERICCSON-NIKOLA TESLA Zagreb, 5. BRESTJE Sesvete, 6. BAN JELAČIĆ Zaprešić, 7. TOMISLAV-GORAN Sveti Ivan Žabno, 8. BRESTJE (2) Sesvete, 9. ODRA Zagreb,
liga kadetkinja - zapad - rezultati

1. GORAN Vrbovsko, 2. DRAGA Rijeka