šah

HRVATSKE ŠAHOVSKE LIGE - 2015.


1. A liga - rezultati

1. SOLIN-CEMEX Solin, 2. LIBURNIJA Rijeka, 3. ETF-OSIJEK Osijek, 4. MLADOST Zagreb, 5. ZAGREB Zagreb, 6. BRDA Split, 7. ĐURO ĐAKOVIĆ Slavonski Brod, 8. SLJEME-AGROPROTEINKA Sesvete, 9. RIJEKA Rijeka, 10. POŽEGA Požega,
1. B liga - rezultati

1. VUKOVAR '91 Vukovar, 2. PETAR SEDLAR PEPE Kaštel Stari, 3. PODRAVKA Koprivnica, 4. GORAN Bibinje, 5. PULA Pula, 6. ĐAKOVO-LIMMONT Đakovo, 7. ŠIBENIK Šibenik, 8. DUBROVNIK Dubrovnik, 9. VARAŽDIN Varaždin
Kvalifikacije za 1. B ligu - rezultati

1. MORNAR Split, 2. VINKOVCI Vinkovci, 3. STRIDON Štrigova, 4. JUNIOR Rijeka
2. liga - istok - rezultati

1. VINKOVCI Vinkovci, 2. SLOGA Pačetin, 3. SLATINA Slatina, 4. SLADORANA Županja, 5. SLAVONAC Našice, 6. VINA MARKOTA Pleternica, 7. ETF-OSIJEK (2) Osijek, 8. ILOK Ilok, 9. BOROVO 1937 Vukovar, 10. HRVATSKA ČITAONICA Valpovo, 11. ŠOKADIJA Stari Mikanovci, 12. HVIDR-A Osijek
2. liga - centar - rezultati

1. STRIDON Štrigova, 2. BJELOVAR Bjelovar, 3. TOMISLAV-GORAN Sveti Ivan Žabno, 4. KONAKI Novo Virje, 5. BILOGORA '91 Grubišno Polje, 6. DUGA RESA Duga Resa, 7. POLET Buševec, 8. KRAPINA Krapina, 9. PODSUSED Podsused, 10. VELIKA GORICA Velika Gorica, 11. SISAK Sisak, 12. SLOBODA Mihovljan
kvalifikacije za 2. ligu - centar - rezultati

1. MEĐIMURJE Čakovec, 2. KRIŽEVCI Križevci
2. liga - zapad - rezultati

1. JUNIOR Rijeka, 2. KARLOBAG Karlobag, 3. KVARNER Rijeka, 4. KRK Krk, 5. BUJE Buje, 6. VLADIMIR GORTAN Poreč, 7. BATANA Rovinj, 8. GORANKA Ravna Gora, 9. LOŠINJ Mali Lošinj, 10. RIJEKA (2) Rijeka
2. liga - jug - rezultati

1. MORNAR Split, 2. ZADAR Zadar, 3. MAKARSKA Makarska, 4. SVETI VID Privlaka, 5. PRIMOŠTEN Primošten, 6. DUBROVNIK (2) Dubrovnik, 7. ŠIBENIK (2) Šibenik, 8. PETAR SEDLAR PEPE (2) Kaštel Novi, 9. BAČVICE Split, 10. SVETI VID Klis
3. a liga - istok - rezultati

1. TRPINJA TRIGLAV OSIGURANJE Trpinja, 2. SLOGA Borovo, 3. BOŠNJACI Bošnjaci, 4. KOMLETINCI Komletinci, 5. NEGOSLAVCI Negoslavci, 6. VUKOVAR '91 (2) Vukovar, 7. VINKOVCI (2) Vinkovci, 8. JANKOVCI Novi Jankovci, 9. GUNJA Gunja, 10. IVANKOVO Ivankovo
3. b liga - istok - rezultati

1. BELIŠĆE Belišće, 2. BJELOBRDSKI Bijelo Brdo, 3. DONJI MIHOLJAC Donji Miholjac, 4. ĐURĐENOVAC Đurđenovac, 5. RADNIK Velimirovac, 6. DRAGOVOLJAC SVETI JOSIP RADNIK Osijek, 7. MLADOST Osijek, 8. PETRIJEVCI Petrijevci, 9. BELI MANASTIR Beli Manastir, 10. BILJE Bilje
3. c liga - istok - rezultati

1. VIROVITICA Virovitica, 2. STRMAC Nova Gradiška, 3. LAPJAK Velika, 4. BROD Slavonski Brod, 5. POSAVAC Ruščica, 6. BEDEM Gornji Bogićevci, 7. PAKRAC-LIPIK Pakrac, 8. ŠAHOVNICA Garčin, 9. ZRINSKI Stari Slatnik, 10. ORAHOVICA Orahovica
3. a liga - centar - rezultati

1. ERICCSON-NIKOLA TESLA Zagreb, 2. NOVI ZAGREB Zagreb, 3. SAMOBOR Samobor, 4. SVETA NEDELJA Sveta Nedelja, 5. POLET Zabok, 6. UHBDR 99. BRIGADE Zagreb, 7. OROSLAVJE Oroslavje, 8. ZAPREŠIĆ Zaprešić, 9. IVANIĆ GRAD Ivanić Grad, 10. PIK VRBOVEC Vrbovec, 11. DALEKOVOD Zagreb, 12. HRT Zagreb
kvalifikacije za 3. a ligu - centar - rezultati

1. PETRINJA Petrinja, 2. GAJ Mače
3. b liga - centar - rezultati

1. MEĐIMURJE Čakovec, 2. STRAHONINEC Strahoninec, 3. GORNJI MIHALJEVEC Gornji Mihaljevec, 4. PRETETINEC Pretetinec, 5. STRIDON (2) Štrigova, 6. MLADOST Varaždinske Toplice, 7. MURSKO SREDIŠĆE Mursko Središće, 8. MIKLAVEC Miklavec, 9. DINAMO Palovec, 10. VARAŽDIN (2) Varaždin
3. c liga - centar - rezultati

1. KRIŽEVCI Križevci, 2. STARI GRANIČAR Cirkvena, 3. BRASLAV RABAR Hercegovac, 4. PICOK Đurđevac, 5. KOPRIVNICA Koprivnica, 6. GAREŠNICA Garešnica
3. liga - zapad - rezultati

1. ULJANIK Pula, 2. KRALJEVICA Kraljevica, 3. RJEČINA Dražice, 4. MAESTRAL Rijeka, 5. DELNICE Delnice, 6. LABIN Labin, 7. VELEBIT Senj, 8. VODNJAN Vodnjan, 9. KASTAV Kastav, 10. ŠAH ŠKOLA GORANKA Ravna Gora
3. liga - jug - rezultati

1. A1 Split, 2. BRDA (2) Split, 3. JELSA Jelsa, 4. MORNAR (2) Split, 5. SOLIN-CEMEX (2) Solin, 6. EPETIUM Stobreč, 7. OMIŠ Omiš, 8. PETAR ŽAJA Aržano, 9. CASPER Zadar, 10. NOŠK Novigrad
4. a liga - istok - rezultati

1. BORAC Bobota, 2. TRPINJA (2) Trpinja, 3. MARKUŠICA Markušica, 4. TOMPOJEVCI Tompojevci, 5. ŠOKADIJA Babina Greda
4. b liga - istok - rezultati

1. ĐAKOVO (2) Đakovo, 2. GORJANAC Gorjani, 3. ČEPIN Čepin, 4. AMATER Strizivojna, 5. RETFALA Osijek, 6. PIŠKOREVCI Piškorevci, 7. ETF-OSIJEK (3) Osijek
4. c liga - istok - rezultati

1. ĐURO ĐAKOVIĆ (2) Slavonski Brod, 2. KOPANICA Velika Kopanica, 3. KUTJEVO Kutjevo, 4. KRALJ Slavonski Brod, 5. GUNDINCI Gundinci, 6. HVIDRA-BROD Slavonski Brod, 7. ČAGLIN Čaglin, 8. TOMISLAV Donji Andrijevci
4. a liga - centar - rezultati

1. STJEPAN BOSAK-URIHO Zagreb, 2. KONČAR Zagreb, 3. INA Zagreb, 4. DUGO SELO Dugo Selo, 5. ŠPANSKO Zagreb, 6. KARLOVAČKI Karlovac, 7. PRIGORJE MARKUŠEVEC Zagreb, 8. SILENT Zagreb, 9. KLAKA Zagreb, 10. VRBANI Zagreb, 11. ODRA Zagreb, 12. JASKA Jastrebarsko
4. b liga - centar - rezultati

1. SLOBODA (2) Mihovljan, 2. GARDINOVEC Gardinovec, 3. GORAN Lopatinec, 4. MAROF Novi Marof, 5. LEPOGLAVA Lepoglava, 6. PRELOG Prelog, 7. METALAC Ladanje Donje, 8. NIKOLA ZRINSKI Gornji Kuršanec, 9. NEDELIŠĆE Nedelišće, 10. GORNJI MIHALJEVEC (2) Gornji Mihaljevec, 11. STRIDON (3) Štrigova
4. c liga - centar - rezultati

1. PETRINJA Petrinja, 2. MOSLAVINA Kutina, 3. SISAK (2) Sisak, 4. JASENOVAC Jasenovac, 5. OBRTNIK Novska
4. d liga - centar - rezultati

1. GAJ Mače, 2. ZELENJAK Klanjec, 3. KRAPINA (2) Krapina, 4. DONJA STUBICA Donja Stubica, 5. STRAŽA Hum na Sutli, 6. KRAPINSKE TOPLICE Krapinske Toplice, 7. LAUFER Sveti Križ Začretje, 8. PREGRADA Pregrada
4. liga - zapad - rezultati

1. CRIKVENICA Crikvenica, 2. PULA (2) Pula, 3. KRK (2) Krk, 4. LOVAC Pazin, 5. GOSPIĆ Gospić, 6. ZRINSKI-FRANKOPAN Novi Vinodolski, 7. GACKA Otočac, 8. CRES Cres
4. liga - jug - rezultati

1. SINJ Sinj, 2. BRDA (3) Split, 3. PETAR SEDLAR PEPE (3) Kaštel Novi, 4. KNIN Knin, 5. STUDENT Split, 6. PAKOŠTANE Pakoštane, 7. BRODARICA Brodarica, 8. KOVAČIĆ-BENKOVAC Benkovac
5. liga - centar - rezultati

1. BAN JELAČIĆ Zaprešić, 2. CAISSA Zagreb, 3. POLET (2) Buševec, 4. HRVATSKI BRANITELJ 90-96 Zagreb, 5. POLET Zagreb, 6. MAKSIMIR Zagreb, 7. ZAPREŠIĆ (2) Zaprešić, 8. NOVI ZAGREB (2) Novi Zagreb, 9. STJEPAN BOSAK-URIHO (2) Zagreb, 10. RUGVICA Rugvica, 11. PIK VRBOVEC (2) Vrbovec, 12. HAŠK Zagreb, 13. DRAGANIĆI Draganići, 14. SREBRO Zagreb,
1. ženska liga - rezultati

1. LIBURNIJA Rijeka, 2. MORNAR Split, 3. POLET Buševec, 4. DRAGA Rijeka, 5. MLADOST Zagreb, 6. DAMA Đakovo, 7. JUNIOR Rijeka, 8. SISAK Sisak, 9. ERICCSON-NIKOLA TESLA Zagreb
2. ženska liga - rezultati

1. CAISSA Vukovar, 2. VINKOVCI Vinkovci, 3. RADNIK Velimirovac, 4. ĐAKOVO LIMMONT Đakovo
1. juniorska liga - rezultati

1. LIBURNIJA Rijeka, 2. ZAGREB Zagreb, 3. MLADOST Zagreb, 4. PODSUSED Zagreb, 5. KONAKI Novo Virje, 6. MORNAR Split, 7. SLOBODA Mihovljan, 8. RIJEKA Rijeka, 9. SISAK Sisak, 10. ĐAKOVO LIMMONT Đakovo, 11. IVAN DVORŽAK Rovišće, 12. SVETI VID Privlaka
2. juniorska liga - istok - rezultati

1. STRMAC Nova Gradiška, 2. VUKOVAR '91 Vukovar, 3. POŽEGA Požega, 4. VINKOVCI Vinkovci, 5. ĐURO ĐAKOVIĆ Slavonski Brod, 6. ETF-OSIJEK Osijek, 7. ŠOKADIJA Babina Greda, 8. AMATER Strizivojna, 9. SLOGA Pačetin, 10. SLAVONAC Našice
2. juniorska liga - centar - rezultati

1. PRIGORJE Markuševec, 2. SVETA NEDELJA Sveta Nedelja, 3. GORNJI MIHALJEVEC Gornji Mihaljevec, 4. ZAPREŠIĆ Zaprešić, 5. BAN JELAČIĆ Zaprešić, 6. STRIDON Štrigova, 7. SISAK Sisak
2. juniorska liga - zapad - rezultati

1. JUNIOR Rijeka, 2. VLADIMIR GORTAN Poreč, 3. DRAGA Rijeka, 4. RJEČINA Dražice, 5. GORAN Vrbovsko, 6. KASTAV Kastav, 7. CRES Cres
2. juniorska liga - jug - rezultati

1. SVETI VID Klis, 2. SOLIN-CEMEX Solin, 3. ŠIBENIK Šibenik, 4. CASPER (2) Zadar, 5. JELSA Jelsa, 6. BRDA Split
finale lige kadeta - rezultati

1. SLOBODA Mihovljan, 2. MLADOST Zagreb, 3. SVETA NEDELJA Brestovje, 4. ZAGREB Zagreb, 5. JUNIOR Rijeka, 6. MORNAR Split, 7. ĐURO ĐAKOVIĆ Slavonski Brod, 8. LIBURNIJA Rijeka
liga kadeta - istok 1. - rezultati

1. ĐURO ĐAKOVIĆ Slavonski Brod, 2. POŽEGA Požega, 3. SLADORANA Županja, 4. DONJI MIHOLJAC Donji Miholjac, 5. ĐAKOVO Đakovo, 6. TRPINJA TRIGLAV OSIGURANJE Trpinja, 7. PIŠKOREVCI MANDARIĆ ŠPED Piškorevci, 8. ETF-OSIJEK Osijek, 9. ŠOKADIJA Babina Greda, 10. RADNIK Velimirovac, 11. SLAVONAC Našice, 12. BEDEM Gornji Bogičevci
liga kadeta - istok 2. - rezultati

1. SLADORANA (2) Županja, 2. BELIŠĆE Belišće, 3. RADNIK (2) Velimirovac, 4. DONJI MIHOLJAC (2) Donji Miholjac, 5. GUNDINCI Gundinci, 6. KOPANICA Velika Kopanica, 7. POŽEGA (2) Požega, 8. AMATER Strizivojna, 9. DAMA Đakovo, 10. BELI MANASTIR Beli Manastir, 11. SLADORANA (3) Županja, 12. GUNJA Gunja, 13. SLADORANA (4) Županja, 14. ĐURO ĐAKOVIĆ (2) Slavonski Brod, 15. BOROVO 1937 Vukovar, 16 ORAHOVICA Orahovica, 17. VUKOVAR '91 Vukovar, 18. BROD Slavonski Brod
liga kadeta - centar 1. - rezultati

1. SVETA NEDELJA Bestovje, 2. SLOBODA Mihovljan, 3. MLADOST Zagreb, 4. ZAGREB Zagreb, 5. ZAPREŠIć Zaprešić, 6. SISAK Sisak, 7. IVAN DVORŽAK Rovišće, 8. NOVI ZAGREB Zagreb, 9. PODSUSED Zagreb, 10. GORNJI MIHALJEVEC Gorni Mihaljevec
liga kadeta - centar 2. - rezultati

1. ERICCSON-NIKOLA TESLA Zagreb, 2. OROSLAVJE Oroslavje, 3. BRESTJE Sesvete, 4. SAMOBOR Samobor, 5. BAN JELAČIĆ Zaprešić, 6. DUGO SELO Dugo Selo, 7. MLADOST Varaždinske Toplice, 8. PRIGORJE Markuševec, 9. KONAKI Novo Virje, 10. TOMISLAV-GORAN Sveti Ivan Žabno
liga kadeta - centar 3. - rezultati

1. PICOK Đurđevac, 2. DUGA RESA Duga Resa, 3. PODRAVKA Koprivnica, 4. STRIDON Štrigova, 5. KRIŽEVCI Križevci, 6. GRANIČAR Crikvena, 7. SLOBODA (2) Mihovljan, 8. BRESTJE (2) Sesvete, 9. MLADOST (2) Varaždinske Toplice
liga kadeta - centar 4. - rezultati

1. MOSLAVINA Kutina, 2. NOVI ZAGREB (2) Zagreb, 3. SVETA NEDELJA (2) Sveta Nedelja, 4. DONJA STUBICA Donja Stubica, 5. GARDINOVEC Gardinovec, 6. SISAK (2) Sisak, 7. CAISSA Zagreb, 8. HRVATSKI BRANITELJ 90-96 Zagreb, 9. SLJEME-AGROPROTEINKA Sesvete, 10. ODRA Zagreb, 11. POLET Buševec, 12. KOPRIVNICA Koprivnica, 13. VARAŽDIN Varaždin, 14. SISAK (3) Sisak, 15. BJELOVAR Bjelovar, 16. GAREŠNICA Garešnica, 17. PETRINJA Petrinja, 18. GARDINOVEC (2) Gardinovec, 19. NOVI ZAGREB (3) Zagreb, 20. ERICCSON-NIKOLA TESLA (2) Zagreb, 21. ERICCSON-NIKOLA TESLA (3) Zagreb, 22. MEĐIMUTJE Čakovec, 23. KRAPINA Krapina, 24. ODRA (2) Zagreb, 25. RUGVICA Rugvica, 26. MIKLAVEC Miklavec, 27. LEKENIK Lekenik
liga kadeta - zapad - rezultati

1. JUNIOR Rijeka, 2. LIBURNIJA Rijeka, 3. RJEČINA Dražice, 4. RIJEKA Rijeka, 5. PULA Pula, 6. KASTAV Kastav, 7. VELEBIT Senj, 8. ŠAH ŠKOLA GORANKA Ravna Gora, 9. VLADIMIR GORTAN Poreč, 10. GORAN Vrbovsko, 11. LOŠINJ Mali Lošinj, 12. CRES Cres
liga kadeta - jug 1. - rezultati

1. MORNAR Split, 2. CASPER Zadar, 3. JELSA Jelsa, 4. PETAR SEDLAR PEPE Kaštel Novi, 5. PETAR ŽAJA Aržano, 6. OMIŠ Omiš, 7. ŠIBENIK Šibenik, 8. SOLIN-CEMEX Solin
liga kadeta - jug 2. istok - rezultati

1. MORNAR (2) Split, JELSA (2) Jelsa, 3. PRIMOŠTEN Primošten, 4. PETAR ŽAJA (2) Aržano, 5. BRDA Split, 6. MAKARSKA Makarska
finale lige kadetkinja - rezultati

1. RJEČINA Dražice, 2. RADNIK Velimirovac, 3. POLET Buševec, 4. PODSUSED Zagreb, 5. GORAN Vrbovsko
liga kadetkinja - istok - rezultati

1. RADNIK Velimirovac, 2. PIŠKOREVCI-MANDARIĆŠPED Piškorevci, 3. ĐAKOVO Đakovo
liga kadetkinja - centar - rezultati

1. PODSUSED Zagreb, 2. POLET Buševec, 3. ERICCSON-NIKOLA TESLA Zagreb, 4. PICOK Đurđevac, 5. BAN JELAČIĆ Zaprešić, 6. BRESTJE Sesvete, 7. NOVI ZAGREB Zagreb, 8. BRESTJE (2) Sesvete, 9. ODRA Zagreb
liga kadetkinja - zapad - rezultati

1. RJEČINA Dražice, 2. GORAN Vrbovsko
liga kadetkinja - jug - rezultati

1. JELSA Jelsa, 2. CASPER Zadar, 3. GORAN Bibinje, 4. BRDA Split